Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

Bazen sadece insanlari dinlemeyi sevdigimden psikolog/psikiyatr olmak istiyorum. Cok iyi bir dinleyiciyimdir. Kendimi ovmeyi sevmem asla ama bu konu istisna sanirim. Insan denen varligin butun psikolojini gozler onune sermek, hatta travmalarini duymak. Hatta ve hatta kafama matkapla delik acmak istiyorum ahh mangalar beni kotu yola surukluyor. -_- 2.itiraf olarak da anime ve mangadan biktim. Ciddi anlamda biktim. Daha 1 yil oldu, bu kadar erken olmaz diyordum ama sonunda her seyden sıkılan biriyim ne beklenirdi ki benden zaten. Oyle. Birakmak istiyorum ama istemiyorum gibi. :( Anlamiyorum kendimi a dostlar. Bu kiz kendini anlamiyor baskasi mi anlayacak dediginizi duydum. ;o; Dogru, evet oyle. Basarisiz bir psikolog olurdum herhalde cunku insanlara bekledikleri, duymak istediklerini soylemezdim hehe. Biri beni anime mangaya yeniden baglayacak bi sey yapsin kopmak istemiyorum bu dunyadan. :'( Ve 3. Yazacak cok seyim olmasina ragmen susmayi tercih ediyorum. Kabullenmeyi. Sorgulamayi ne kadar sevsem de insanlarin yuzune soyleyemiyorum vuramiyorum. Icimde kaldi bircok sey bu yuzden. Bu yuzden saclarimi yolmak kendime zarar vermek istiyorum. :D Hem baskasi dediklerimi ciddiye alsin incinsin kirilsin istiyorum, hem de bana soylenen butun kirici seyleri sineye cekiyor umursamiyor gibi davraniyorum. Her seyi icime atmaktan biktim. Ahahah yazarken beynim uyustu. :p Hadi gidiyorum. Iyi aksamlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bazen sadece insanlari dinlemeyi sevdigimden psikolog/psikiyatr olmak istiyorum. Cok iyi bir dinleyiciyimdir. Kendimi ovmeyi sevmem asla ama bu konu istisna sanirim. Insan denen varligin butun psikolojini gozler onune sermek, hatta travmalarini duymak. Hatta ve hatta kafama matkapla delik acmak istiyorum ahh mangalar beni kotu yola surukluyor. -_- 2.itiraf olarak da anime ve mangadan biktim. Ciddi anlamda biktim. Daha 1 yil oldu, bu kadar erken olmaz diyordum ama sonunda her seyden sıkılan biriyim ne beklenirdi ki benden zaten. Oyle. Birakmak istiyorum ama istemiyorum gibi. :( Anlamiyorum kendimi a dostlar. Bu kiz kendini anlamiyor baskasi mi anlayacak dediginizi duydum. ;o; Dogru, evet oyle. Basarisiz bir psikolog olurdum herhalde cunku insanlara bekledikleri, duymak istediklerini soylemezdim hehe. Biri beni anime mangaya yeniden baglayacak bi sey yapsin kopmak istemiyorum bu dunyadan. :'( Ve 3. Yazacak cok seyim olmasina ragmen susmayi tercih ediyorum. Kabullenmeyi. Sorgulamayi ne kadar sevsem de insanlarin yuzune soyleyemiyorum vuramiyorum. Icimde kaldi bircok sey bu yuzden. Bu yuzden saclarimi yolmak kendime zarar vermek istiyorum. :D Hem baskasi dediklerimi ciddiye alsin incinsin kirilsin istiyorum, hem de bana soylenen butun kirici seyleri sineye cekiyor umursamiyor gibi davraniyorum. Her seyi icime atmaktan biktim. Ahahah yazarken beynim uyustu. :P Hadi gidiyorum. Iyi aksamlar.

Destan yazmışsın resmen  :D

Sen 1 yılda sıkıldın ha  :shock2-onion-head-emoticon:  ben kaç sene oldu hala aynı, aslında sıkılıp bırakabilsem hayatım düzene girecek belki  -_-  ama bırakacağımı sanmıyorum bu gidişle 30'u görürüm herhalde  :smoking2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bazen sadece insanlari dinlemeyi sevdigimden psikolog/psikiyatr olmak istiyorum. Cok iyi bir dinleyiciyimdir. Kendimi ovmeyi sevmem asla ama bu konu istisna sanirim. Insan denen varligin butun psikolojini gozler onune sermek, hatta travmalarini duymak. Hatta ve hatta kafama matkapla delik acmak istiyorum ahh mangalar beni kotu yola surukluyor. -_- 2.itiraf olarak da anime ve mangadan biktim. Ciddi anlamda biktim. Daha 1 yil oldu, bu kadar erken olmaz diyordum ama sonunda her seyden sıkılan biriyim ne beklenirdi ki benden zaten. Oyle. Birakmak istiyorum ama istemiyorum gibi. :( Anlamiyorum kendimi a dostlar. Bu kiz kendini anlamiyor baskasi mi anlayacak dediginizi duydum. ;o; Dogru, evet oyle. Basarisiz bir psikolog olurdum herhalde cunku insanlara bekledikleri, duymak istediklerini soylemezdim hehe. Biri beni anime mangaya yeniden baglayacak bi sey yapsin kopmak istemiyorum bu dunyadan. :'( Ve 3. Yazacak cok seyim olmasina ragmen susmayi tercih ediyorum. Kabullenmeyi. Sorgulamayi ne kadar sevsem de insanlarin yuzune soyleyemiyorum vuramiyorum. Icimde kaldi bircok sey bu yuzden. Bu yuzden saclarimi yolmak kendime zarar vermek istiyorum. :D Hem baskasi dediklerimi ciddiye alsin incinsin kirilsin istiyorum, hem de bana soylenen butun kirici seyleri sineye cekiyor umursamiyor gibi davraniyorum. Her seyi icime atmaktan biktim. Ahahah yazarken beynim uyustu. :P Hadi gidiyorum. Iyi aksamlar.

Aynı senin gibi hissediyorum tek fark anime-mangadan henüz bıkmadım. :P O kısımda üzülme gene hevesin gelecektir şuan genel olarak bir bunalım halinde olduğun için hiçbir şey ilgini çekmiyor. Aynen bende bazen insanlar sadece yazsın istiyorum ya denden koyuyorum yazılarının altına kısaca diyeyim. :'D Yazmak iyidir yaz ^-^ olmadı bana yaz o kişilere söylemek istediklerini bile yazabilirsin hatta sana saçma gelen huyların, davranışların, takıntıların, sorunların her şey olur ve bende iyi bir dinleyiciyimdir, ddktf. 8) Yazmak ne kadar zor gelse de bi zaman sonra rahatlatıyor. Kendine zarar verme -,- sonra alışıyor insan. Ve kendine zarar vermeden siniri dinmeyecek gibi hissediyor her seferinde daha da kuvvetli bağırıyor ve canını hep bir fazla yakıyor. Evet bu yatıştırıyor çünkü bünyen yorgun düşüyor, artık sinirlerin yıprandğından. Ve gücün kalmayana dek kendine zarar verdiğinden yani bu seni sadece uyuşturuyor sana yardım etmiyor. Ben neden varım he saksı değilim bana anlatsana !1 :') Sen her düşündüğüne rağmen normal bir insansın. Bir insanın olabileceği gibisin. Hatta abartmıyorum bir çoğundan iyisin. Duygu bakımından diyorum eheh. Aksi söylemleri kabul etmiyorum. :P Ha dinlerim ama. DİNLERİM bak OKURUM yada. -,-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İtiraf ediyorum işte beni anlayan bir insan... :D  Hayatımı özetlemiş  :smile_artiz: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.