Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

İnsanların bir şeyleri bahane etmesini sevmiyorum. Söylemek istediklerini dolandırarak değil direkt olarak söylemeliler. Ayrıca dünyada bulunan mutsuz ve aç insanları gördükçe bildikçe mutlu olamıyorum. Anime izlemek manga okumak bile saçma geliyor öyle zamanlarda. Resmen kendimi uyuşturuyorum. Ben sorumlusu değilim lakin gene de mutlu olmam zoruma gidiyor. Yemek yerken bile suçlu hissediyorum. Ayrıca şu an Adele Ahmet Kaya şarkısını çalmış?! Ohohoo neler duyuyor görüyorum... Höh be!! Aman zaten bu arada Adele bence fazla abartılıyor. Bu da itiraf olsun. xD Millette ne kulak varmış arkadaş. Öyle işte ya konum da saptı zaten. -,-"

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İnsanların bir şeyleri bahane etmesini sevmiyorum. Söylemek istediklerini dolandırarak değil direkt olarak söylemeliler. Ayrıca dünyada bulunan mutsuz ve aç insanları gördükçe bildikçe mutlu olamıyorum. Anime izlemek manga okumak bile saçma geliyor öyle zamanlarda. Resmen kendimi uyuşturuyorum. Ben sorumlusu değilim lakin gene de mutlu olmam zoruma gidiyor. Yemek yerken bile suçlu hissediyorum. Ayrıca şu an Adele Ahmet Kaya şarkısını çalmış?! Ohohoo neler duyuyor görüyorum... Höh be!! Aman zaten bu arada Adele bence fazla abartılıyor. Bu da itiraf olsun. xD Millette ne kulak varmış arkadaş. Öyle işte ya konum da saptı zaten. -,-"

Ne Demek İstediğini Az Çok Anladım Fakat Mutsuz Ve Aç İnsanların Bir Yerde Hata Yaptıklarını Düşünmüyor Musun? Ben Mesela Mutsuzum Bunun Tek Suçlusu Başkaları Fakat Benim Bunu Düzeltme Şansı Bana Verildi Fakat Ben Bu Şansı Değerlendiremedim. Böyle Anlarda Manga-Anime Saçma Gelmemeli Aksine Onları İzlemeli Ders Çıkarmalı Ve Ruhunu Tamir Etmen Gerektiğini Düşünüyorum Böyle Düşünmeye Devam Edersen Hayatın Mahvolacaktır Diye Düşünmekteyim. Bence Bunların Suçlusu Hayat Kader Şanssızlık Ve Umursamama Fakat Birazda Olsun Biz İnsanlarda Da Suç Bulunmakta Böyle Açık Sözlüyüm Fakat Lafı Dolandırmayı Sevmiyorum Maalesef Ki Bu Yazıya Karşı Cevap Gelirse Tek Söyleyebileceğim Şey Sonuçta Bu Bir Hayat Testi Üzülürüz Ağlarız Fakat 1 Hafta - 1 Ay - 1 Yıl İçinde Unutuyoruz Değil Mi Çoğu İnsanın Doğasında Sadece İlerisi Vardır Yakın Birisi Öldüğü Taktirde Yolda  Bir Sapma Oluyor Fakat Bir Süre Sonra Eski Yola Devam Ediyoruz Bir Çok Olayla Karşılaştım Hayatım Berbat Oldu Fakat İçimdi Hala Umut Var Ama Biliyorum Ki Bu Umut Bir Gün Sönecek O Zaman Ne Olacak Merak Ediyorum Hayat Gerçekten Kötü Ve Çok Acımasız   - Çok Konuştum Her Şeyi Biliyormuşum Gibi Konuşuyorum Fakat Aslında Ben Sadece:

KOCA BİR YALAN VE YALANCIDAN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİLİM HER ŞEYİ YALANLA DÜZELTMEYE ÇALIŞIYORUM GERÇEKTEN HAYAT MI YOKSA BEN Mİ KÖTÜ VE ACIMASIZIM EMİN DEĞİLİM... 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ne Demek İstediğini Az Çok Anladım Fakat Mutsuz Ve Aç İnsanların Bir Yerde Hata Yaptıklarını Düşünmüyor Musun? Ben Mesela Mutsuzum Bunun Tek Suçlusu Başkaları Fakat Benim Bunu Düzeltme Şansı Bana Verildi Fakat Ben Bu Şansı Değerlendiremedim. Böyle Anlarda Manga-Anime Saçma Gelmemeli Aksine Onları İzlemeli Ders Çıkarmalı Ve Ruhunu Tamir Etmen Gerektiğini Düşünüyorum Böyle Düşünmeye Devam Edersen Hayatın Mahvolacaktır Diye Düşünmekteyim. Bence Bunların Suçlusu Hayat Kader Şanssızlık Ve Umursamama Fakat Birazda Olsun Biz İnsanlarda Da Suç Bulunmakta Böyle Açık Sözlüyüm Fakat Lafı Dolandırmayı Sevmiyorum Maalesef Ki Bu Yazıya Karşı Cevap Gelirse Tek Söyleyebileceğim Şey Sonuçta Bu Bir Hayat Testi Üzülürüz Ağlarız Fakat 1 Hafta - 1 Ay - 1 Yıl İçinde Unutuyoruz Değil Mi Çoğu İnsanın Doğasında Sadece İlerisi Vardır Yakın Birisi Öldüğü Taktirde Yolda Bir Sapma Oluyor Fakat Bir Süre Sonra Eski Yola Devam Ediyoruz Bir Çok Olayla Karşılaştım Hayatım Berbat Oldu Fakat İçimdi Hala Umut Var Ama Biliyorum Ki Bu Umut Bir Gün Sönecek O Zaman Ne Olacak Merak Ediyorum Hayat Gerçekten Kötü Ve Çok Acımasız - Çok Konuştum Her Şeyi Biliyormuşum Gibi Konuşuyorum Fakat Aslında Ben Sadece:

KOCA BİR YALAN VE YALANCIDAN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİLİM HER ŞEYİ YALANLA DÜZELTMEYE ÇALIŞIYORUM GERÇEKTEN HAYAT MI YOKSA BEN Mİ KÖTÜ VE ACIMASIZIM EMİN DEĞİLİM...

Yaptığım ve yaşadığım şeyleri başkasına yüklemem genelde. Senin kötü olduğunu da sanmıyorum. :d Neden yalancısın ya? Hem hepimiz yalan söylemişizdir. Konuşmak istersen yazabilirsin. Önemli değil istediğin gibi ve istediğin kadar konuşabilirsin. Eleştiriye, farklı fikirlere açığımdır. Rahat ol. xD
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İnsanlardan usandım  kimseye tahammülüm kalmadı  anneme bile bazen. Yoruldum birileri üzülmesin diye karşılarında bir şey yapmamaktan sakin kalmaktan sonra ben niye artık sakin değilim yetti ya  benciller tiksiniyorum karşısındaki anlamayan ben ben diyen kişilerden. Her yıl bi tanesini çekmek zorunda mıyım okulda tam rahatladım dedim 8 yıldan sonra bi oh be dedim sonra sar başa hepsini boğup gebertmek istiyorum ama bunları suratlarına da diyebilsem keşke. Desem ne olcak aldırış etmezler yine yellow-onion-head-emoticon-09.gif?130192Okuldan sanal ortamdan hayattan bezdim . Yaşam enerjimi sömürdüler yellow-onion-head-emoticon-01.gif?130192

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

8-9 yaşındayken bir kız benden hoşlanıyordu. Devran döndü birkaç ay sonra ben ondan hoşlanmaya başladım ama bu sefer de o hoşlanmıyormuş. 2-3 arkadaşıma söylemiştim 1'i niyeyse gitti kıza söyledi kızın arkadaşı gelip yüzüme tükürmüştü falan. Mal gibi kalmıştım tabii. Başka bir arkadaşım -Gerçekten helal olsun değerini bilememişim- da hiç bir şeyden alakası olmamasına rağmen gitti kızlara dedi ki Mustafa sadece hareketlerinden hoşlanıyor siz yanlış anladınız falan kızın arkadaşı da gelip özür diledi. Hoca da gelmişti olay baya büyümüştü hatta kıza söyleyen çocuğa hoca notunu kıracağım demişti :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 aylık yaz stajında hocalar gelmiyor diye ilk 2 haftasını sevdiğim yerde yaptım sonraki 2 hafta sevmediğim yerde yapacağımdan fındık toplamaya gittim.En azından para kazandım.Ondan sonra öyle böyle o  staj dosyasına doldurup imzalatıp hocaya verdim.Bedava çalışmak da bir yere kadar :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.