Jump to content

Önerilen İletiler

Herkes tarafından izlenen-okunan-tercih edilen vs. şeyleri sevmem. Takıntı haline geldi bu. Mesela dinleyeceğim şarkının önce izlenme sayısına bakarım, fazlaysa ve o şarkıyı çok beğenmişsem (gerek sözleri gerek ritmi ilgimi çekmişse) diğer dinleyenlerden çok kıskanırım. Sanırım manyağım. :whistling: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

Herkes tarafından izlenen-okunan-tercih edilen vs. şeyleri sevmem. Takıntı haline geldi bu. Mesela dinleyeceğim şarkının önce izlenme sayısına bakarım, fazlaysa ve o şarkıyı çok beğenmişsem (gerek sözleri gerek ritmi ilgimi çekmişse) diğer dinleyenlerden çok kıskanırım. Sanırım manyağım. :whistling: 

Zaten bir sürü kişi beğenmiş o yüzden benim beğenmeme gerek yok diyor olabilirsin doğaldır :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zaten bir sürü kişi beğenmiş o yüzden benim beğenmeme gerek yok diyor olabilirsin doğaldır :D

Hayır öyle bir şey bile geçmiyor aklımdan, tam anlamıyla nerde fazla tık almış video varsa oraya koşup onu müzik zevki belirleyen daha sonra sülük gibi yapışıp kalan insanlar basit geliyor. Aynı şey kitaplar, filmler için de geçerli. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayır öyle bir şey bile geçmiyor aklımdan, tam anlamıyla nerde fazla tık almış video varsa oraya koşup onu müzik zevki belirleyen daha sonra sülük gibi yapışıp kalan insanlar basit geliyor. Aynı şey kitaplar, filmler için de geçerli. :D 

O insanlar basit geliyor tamam da o insanları dinlemiyorsun ki müziği dinliyorsun ^^ Bu müziği sevmemen için bi sebep değil gibi geldi yani :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İtiraf ediyorum ne itiraf edeceğimi unuttum. xD Daha doğrusu nereden başlasam ki. Uzun zamandır uğramadım buraya. *-* Neden geliyorsam sanki yazarak dökebiliyormuşum gibi duygularımı. :P Deneyeceğim. >: Öhöm. Böyle kendimi çok boş hissediyorum. Uzun zaman sonra tekrar. Kimseye yararım yok zararım da yok öyle boş bir insanım.-. İnsanların fark etmemesine şaşırıyorum. Hiçbir işe yaramıyorum. Bu kadar sanırım. Evet bu kadar._.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İtiraf ediyorummm...

İnsanların sahip olduğu hırsların bir çoğuna sahip değilim ve anlamıyorum da.

Zaten bir gün öleceğimizi bilerek yaşıyoruz. Bu yüzden insanların yaptıklarının 

pek çoğu bana anlamsız geliyor.

Sevin, yaşayın, kendiniz olun, eleştirmeye vakit harcamak yerine sevmediklerinizden uzaklaşın

fırsatınız varken de sevdiklerinize sarılın. En azından benim mantığım böyle çalışıyo  :bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.