Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

Ya bende leylekler getiriyo sanıyordum bazen bacalara felan bakardım nerede bunlar diye :D

Leylek yalanı bana saçma geliyordu da ya çocuk aklı :D

İtirafım ilk kez bu kadar ders sonuçlarına üzüldüm zamanım azaldıkcada bunalıyorum iyice kötüye gidiyor bu gidişle seneye zor yaparım gibide duruyor. Ve ben yinede çalışmıyorum. Üstüne bide neyse... puf_-_

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Böyle oyun olsun forum olsun site olsun Adminiydi moduydu GS - GM tarzı şeysileriydi kişilerine fobim var * -* 

Yanlarında rahat edemiyorum .s banlarlar die Cry T-T

Onlar Prens...Prenses...Kral...Kraliçe bense fakir köylü kızı gibi bişi oluyorum sanki T-T tırsıorum hepsinden *-* 

hatta bi oyunda lobiye bi hikaye yazmıştım da gm şaka yaptı ağlattı beni .s durun anlatıyım *-*

Hikaye şu idi 

Günlerden bir gün bir adam koltuğunda oturup TV izliyormuş ... Aniden telefon çalmış ... Telefonda ki adam 

Merhaba ben kanlı parmak...6 Yıl 6 Ay 6 Hafta 6 Saat 6 Dakika sonra oradayım . Demiş . Adam aldırmayıp telefonu kapamış ... Aradan 6 yıl geçince telefon tekrar çalmış ... Aynı adam yine konuşmuş ... Merhaba ben kanlı parmak 6 Ay 6 Hafta 6 Saat 6 Dakika sonra oradayım . Demiş ... Adam taktı heralde la diyip kapamış ... Aradan 6 ay geçmiş adam yine arayı vermiş ... Söylemiş yine ... Merhaba ben kanlı parmak 6 Hafta 6 Saat 6 Dakika sonra oradayım . Demiş ... Adam az bi tırsmış ama bi kaç gün sonra unutmuş . 6 Hafta sonra aynı kişi tekrar aramış ... Merhaba ben kanlı parmak 6 Saat 6 Dakika sonra oradayım demiş . Adam çok korkmuş evden dışarı çıkamamış ... Saatler hızla geçiyormuş ... 6 Saat sonra telefon tekrar çalmış adam açmak istememiş ama çok çalınca açmış ... Aynı kişi Merhaba ben kanlı parmak 6 dakika sonra oradayım demiş . Adam çok korkmuş ... 6 dakika sonra telefon çalmış ... Merhaba ben kanlı parmak 6 saniye sonra oradayım diyip kapamış ... Adam saymış ... 6 - 5 - 4 - 3 - 2 - 1 sonra kapı çalmış ... Adam açsam mı açmasam mı derken açıvermiş ... Baş parmağı kanlı bir adam ... Yara bandınız var mı ? *-* die sormuş .

Lobiyi böyle Trolledim işte .s Sonra GM bende seni 6 Yıl 6 Ay 6 Hafta 6 Saat sonra banlıcam :) yazdı -.--- tabi GM gören sessiz lobi kudurdu herkes bişiler yazdı GM nin yazısı gerilerde kaldı ben özür filan diliyorum ağladım orda .s sonra özelden şaka :) yazdı -.--- Cry T-T

Korkarım ben Adminlerden filan .s yapmasınlar şaka .s korkuyom ben :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
On 03.03.2016 at 14:31, Red King yazdı:

Pek sosyal değilim, iyi konuşmama rağmen insanlarla muhattap olmak beni her zaman hüzünle sonuçlandırıyor...

Bende öyleyim daha doğrusu Asosyelim ... Dün kursta küçücük çocuk herkese pamuk şeker verdi orda ki küçücük kıza bile cevap veremedim :afraid-milk-bottle-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.