Jump to content

Önerilen İletiler

IronHeart, Şimdi tarihinde yazdı:

Bende ilkokul zamanları öyle bir çocuktum hiç yerimde durmazdım anlatsam roman olur ama bunların bedelini ağır ödedim aralıklarla 1 defa motorsiklet 1 defa araba 1 defa da taksi çarpmıştı bana gıcık çocuklardan birinin alçıya alınmış koluyla kafama vurması felan baya bir takım olaylar sonra düşündüm acaba ben kimin ahını aldım kim bana beddua etmiştir derken uzun mu uzun bir liste canlandı gözümde....

Merak etmeyin sağlığım yerinde hepsinden bir şekilde kalıcı yara almadan kurtuldum artık bana herhangi bir taşıt çarpmasın diye olabildiğince az sokağa çıkıyorum :)

ama asosyal veya anime bağımlısı olmamın nedeni böyle değil sadece üşengeç bir hayat yaşamayı seviyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

IronHeart, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Bende ilkokul zamanları öyle bir çocuktum hiç yerimde durmazdım anlatsam roman olur ama bunların bedelini ağır ödedim aralıklarla 1 defa motorsiklet 1 defa araba 1 defa da taksi çarpmıştı bana gıcık çocuklardan birinin alçıya alınmış koluyla kafama vurması felan baya bir takım olaylar sonra düşündüm acaba ben kimin ahını aldım kim bana beddua etmiştir derken uzun mu uzun bir liste canlandı gözümde....

Ben garip bir şekilde orta okula gelince tamamen duruldum bu sefer de tam tersi bir insan oldum :D Benim ayağımdan bir kaç kez araba geçmişti ama bir şey olmamıştı :D

IronHeart, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Merak etmeyin sağlığım yerinde hepsinden bir şekilde kalıcı yara almadan kurtuldum artık bana herhangi bir taşıt çarpmasın diye olabildiğince az sokağa çıkıyorum :)

ama asosyal veya anime bağımlısı olmamın nedeni böyle değil sadece üşengeç bir hayat yaşamayı seviyorum.

Üşengeçlik mi en sevdiğim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Ben garip bir şekilde orta okula gelince tamamen duruldum bu sefer de tam tersi bir insan oldum :D Benim ayağımdan bir kaç kez araba geçmişti ama bir şey olmamıştı :D

Üşengeçlik mi en sevdiğim :D

Nedense seni tanıdıkça ahaa aynı ben demekten alamıyorum kendimi çünkü bende ortaokula gelince tam ters bir kişiliğe büründüm hatta ilkokulda notlarım vasatken orta okulda 95 ortalamalarla felan taktir getiriyordum sınıfın en iyilerinden oldum hocaların gözdesi hatta akrabalarım komşular bile kendi çocuklarında beni örnek gösterir oldular şimdi bakıyorum da ben ne ara asosyal(düzgünce iletişim kurabiliyorum sadece evden çıkmıyorum) ve üşengeç biri oldum ama düşününce ben hep böyleydim sadece bende istesem en iyilerden olabilirim demek için fazla çabaladım ama koronanın sayesinde üşengeç kimliğimi ortaya koydum keyfini çıkarıyorum... :)

Spoiler

Nedense böyle kendinden bahsetmek insanı baya rahatlatıyor  eyw pega

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

IronHeart, 30.10.2020 - 21:24 tarihinde yazdı:

Nedense seni tanıdıkça ahaa aynı ben demekten alamıyorum kendimi çünkü bende ortaokula gelince tam ters bir kişiliğe büründüm hatta ilkokulda notlarım vasatken orta okulda 95 ortalamalarla felan taktir getiriyordum sınıfın en iyilerinden oldum hocaların gözdesi hatta akrabalarım komşular bile kendi çocuklarında beni örnek gösterir oldular şimdi bakıyorum da ben ne ara asosyal(düzgünce iletişim kurabiliyorum sadece evden çıkmıyorum) ve üşengeç biri oldum ama düşününce ben hep böyleydim sadece bende istesem en iyilerden olabilirim demek için fazla çabaladım ama koronanın sayesinde üşengeç kimliğimi ortaya koydum keyfini çıkarıyorum... :)

İçeriği Görüntüle

Nedense böyle kendinden bahsetmek insanı baya rahatlatıyor  eyw pega

Ben genelde başlarda vasat başlayıp sonlara doğru açılıyorum :D Lisede ilk sene büte kalıp son sene kıdem falan almıştım :D Üni de aynı şekilde ilk dönem bütün derslerden kalırken son dönem 14 ders geçmiştim :D 

Ben asosyalliği seviyorum diyebilirim. Genel manada hayatıma çok fazla yeni insan katmak istemiyorum, etrafımdakiler bana yetiyor :) Gelen olursa da her türlü konuşurum o dert değil :D Ben üşengeç olduğumu biliyordum zaten korona biraz daha üstüne kattı :)

Spoiler

Dediğini anlayabiliyorum :) Ara ara muhabbet mekanına da uğra konuşuruz oradan da, burayı daha fazla konu ile alakasız iletilerle doldurmayalım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Küçükken  bir konserde kaybolup, babam sandığım adamın ceketini tutup; kaybolma hikayemi anlatmıştım tabi adam babam olmayınca koşarak uzaklaşmıştım.  Daha sonrasında beni gören bir iyilik meleği yardımıma koşmuştu da aileme kavuşmuştum. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MikasaWithInTheFire, 21 saat önce tarihinde yazdı:

Küçükken  bir konserde kaybolup, babam sandığım adamın ceketini tutup; kaybolma hikayemi anlatmıştım tabi adam babam olmayınca koşarak uzaklaşmıştım.  Daha sonrasında beni gören bir iyilik meleği yardımıma koşmuştu da aileme kavuşmuştum. 

Küçükken kaybolduğumda, yüksek yön içgüdüm sayesinde annemler beni değil ben annemleri bulurdum :uhuhuh-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...

Abimin zulasını,kalemlerini,şarj aletini vs. çalıyorum ama sonra oda benden benzer itemleri çalıyo.

Abimle çalmaya dayalı ilişkimiz var.

Ha bide ablamla birlik olup ablamın bilgisayarı için tatilde eve geldiğinde onun bilgisayarının kablosunu çaldık, sonra ben yeni PC aldım oda benim eski PC'nin şarj aletini aldı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.