Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

E bizdeki müzik saçma sapan flüt alıştırmaları :D

resim,müzik,din en iyi derslerden bence, ilerde anlarsın. müzik diyorsak saçma sapan flüt alıştırmaları değil tabi :D

Aboovv resim mi? :o Bütün derslerim resim olsun gideyim atölyede yatayım. :D

Normade evet olabilir ama hocaya diyom kafama göre kurukalem takılam o diyo senin ayrıcalığın ne?

İtiraf ediyorum

1)performans ödevi

2) seçmeli dersler

sırf bu ikisi yüzünden zamane ilköğretim ve ortaöğretim öğrencilerine acıyorum :(

ama en iyi ders boş derstir :D

adam haklı :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eh tabi sen de haklısın. Bizim de ortaokulda mal bir resimcimiz vardı bir sürü eşya aldırırdı hiçbiri bir işe yaramazdı ve ben uyuz olur bütün eşyaları suratına fırlatmak isterdim. :D

Tabi haklıyım :DD

Öff resim deyince eskiler aklıma geldi patates baskısı ip baskısı falan yapardık ne güzel olurdu, keşke şimdide öyle olsa...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Duvara resim çizmemize izin vereceklerse tamam da ben zorlamayla resim çizemem. Zamanında beni zorlayan resim hocalarım yüzünden yıllarca resimden nefret ettim. Beceri de vardı anadan gelen. :P Yapacak bir şey yok. Bu işler baskıyla olmaz. Pis sistem.

İtiraf ediyorum bu aralar yemek yedikten en fazla 15 dk sonra acıkıyorum. Az yediğimden de değil. Midem de ağrıyor çözemedim.

Asıl itirafım da konuya kendi düşüncemi yazabilmek için itirafımsı bir şey yazdım. :D

Edit: Map yazınca aklıma geldi. Garip bir kitap okuyuşum vardır. Yazarın erkek olarak yarattığı karakteri kafamda kız olarak belleyip 3 kitabını öyle okumuşluğum ve en son diğer arkadaşlarım "o adam" dediğinde anlamışlığım var. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Duvara resim çizmemize izin vereceklerse tamam da ben zorlamayla resim çizemem. Zamanında beni zorlayan resim hocalarım yüzünden yıllarca resimden nefret ettim. Beceri de vardı anadan gelen. :P Yapacak bir şey yok. Bu işler baskıyla olmaz. Pis sistem.

İtiraf ediyorum bu aralar yemek yedikten en fazla 15 dk sonra acıkıyorum. Az yediğimden de değil. Midem de ağrıyor çözemedim.

ana!!! Depresyon belirtisi!!!! :o :o :o

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Edit: Map yazınca aklıma geldi. Garip bir kitap okuyuşum vardır. Yazarın erkek olarak yarattığı karakteri kafamda kız olarak belleyip 3 kitabını öyle okumuşluğum ve en son diğer arkadaşlarım "o adam" dediğinde anlamışlığım var. :D

Ben de bir karakteri kız sanıyordum -isminden de hiç anlaşılmıyordu. En sonunda kitabın orijinalini okurken "he" denilince düştü jeton.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.