Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

Maşallah ne kadar çok sorunlu arkadaş varmış yav... (Sorunlu derken dertten falan bahsediyorum. Yanlış anlaşılmasın)

Allah yardımcınız olsun ne diyim...

İtiraf ediyim kavgayı çok severim. O insanı heycanlandırması falan çok güzel bir duygu. Anlatılmaz yaşanır yani. Hele ki senden güçlüyse ooooffff :D

(Sadist falan olarak algılamayın beni keserim heee :D )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Maşallah ne kadar çok sorunlu arkadaş varmış yav... (Sorunlu derken dertten falan bahsediyorum. Yanlış anlaşılmasın)

İtiraf ediyim kavgayı çok severim. O insanı heycanlandırması falan çok güzel bir duygu. Anlatılmaz yaşanır yani. Hele ki senden güçlüyse ooooffff :D

Katılıyorum. ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Küçükken su diye içki içmiştim ve kafayı bulmuştum B) ( :wub: )

Ne yani ben de küçükken yarım litre benzini kafaya dikmiştim tek dikişte hepsi bitmişti <_<

O kavga havası gibi hiç bir kavga havası yoktur kavgayı sevmem bulaşmak istemem girdiğim kavgada illaki bir taraf hastanelik oluyor :ph34r: çok sakat iş. ama kavga ederken ki o hava :D. Bir küçük kardeşin ve onun arkadaşlarıyla uğraşırken çıkar böyle 3-4 kişiyle aynı anda uğraşırsın hiç biri kımıldayamaz hale gelir filan tadından yenmez ^_^

İtiraf ediyorum annemin 1. dönem veli toplantısında ingilizce öğretmenime anime izliyor yerine çizgi film izliyor dediğini yeni öğrendim :wacko:

Neyse öğretmen yabancı mı diye sormuş sonra annem yabancı diye cevaplayınca yabancı çizgi film izliyorsa yabancı dilini geliştirir sorun olmaz demiş.

Neyse ki öğretmenim kimseye söylememiş :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.