Jump to content

Önerilen İletiler

Ben son kitap ilk çıktığı gün almıştım o derece psikopata bağlamıştım. :D

Ben de soruyorum niye bizi bu kadar boşladın ? :(

İtiraf ediyorum, yarınki fizik sınavına çalışacağım diye pcyi aldım ama şuan.. :ph34r: Neyse devamını biliyorsunuz zaten. : D

Hr zaman olur bende "Etheemm kalk çabuk. :P Edebiyata çalışıcam." Ondan sonra ben anime izlerken yanımda biter. :D

İtiraf ediyorum izliycek romantik anime anime bulamıyorum. Tek nedeniyse Tomoe ve Nanami gibi ikili (Kami-sama Hajimemashitta) bulmaya çalışmam. :D Anime listesinin altını üstüne getirdim ama yok :D

Konu açıcam artık sırf bu yüzden. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

aç başlık dertleşecek biri lazım diye... elimizden ne geliyor bakarız..

itiraf ediyorum.. antidepresanın etkisini göstereceği günü 4 gözle bekliyorum...

Dertleşmek isteyen varsa, buyrun benimle dertleşin benimde dertleşmeye ihtiyacım var.

11 yaşımdan beri antidepresan kullanıyorum, hepsini denedim ama inanki bir etkisi olmuyor seni robotlaştırmaktan başka Resmi ekleyen

En iyi antidepresan lezzetli yemekler bence Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.