Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

Hahaha korkma şizofrenik değiliz. Doktor bana bunun üst düzey bir beyin rahatsızlığı olduğunu söyledi, karizmatik bişeymiş.Resmi ekleyen

Gerçi doktorumda tam bir çatlakta neyse... Bende şizofreniden korkmuştum ağlayıp zırladım birkaç gün sonra doktor eğer şizofren olsam 18 yaşından önce şizofreni belirtilerimi göstereceğimi ve manyakça bakışlarımla bunu belli edeceğimi söyledi Resmi ekleyen

Ama şizofreni hastalarının çoğunda başlangıç depersonalizasyon ve garip hayaller görme ile başlamış. Eğer halüsinasyonlar görüyorsan bilemiycem o zama korkman gerekiyor sanırım Resmi ekleyen ama bende öyle bir durum olmadığı için rahatım -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İtiraf ediyorum insanların birbirleriyle uğraşmasından bıktım.

Diğerlerinin anime zevkleriyle, sevdiği renklerle, hoşlandığı müzik türüyle uğraşanlardan kendi bildiğini/sevdiğini sadece doğru kabul edenlerden, ego makinelerinden, aşağılık kompleksi olanlardan, anime denen şeyi sırf eğlenip vakit geçirmek için izleyenlerden, sığ insanlardan bıktım usandım.

O zaman ben de sizle uğraşmak istiyorum:

One Piece gördüğüm en çirkin çizimli anime, bütün shoujo'lar gerizekalıca, kızlar Usui'de ne buluyor anlamıyorum, ecchi izleyen erkekler tecavüzcü coşkundan beş saniye sonra doğmuş, yaoi izleyen bütün kızlar cehennemde alev alev yanacak, Hinata Naruto'yla Naruto Sakura'yla Sakura Sasuke'yle sonra hepsi Sasuke'yle işi pişirmeli, Deidara kıza benziyor, Sebastian Michaelis zerre taş değil, Fairy Tail çok saçma, bütün turuncu saçlı anime karakterleri çok tipsiz vs. vs...

Hadi herkes gelip karşıt görüş bildirsin.

Çünkü sadece sizin dediğiniz doğru olması gerekir. Çünkü herkes sizin gibi düşünmeli. Çünkü siz gibi olmayan insanlar ölmeli. Çünkü siz mükemmelsiniz, harikasınız, Tanrı'nın ustalık eserisiniz di mi?

GTFO.

Not: Üstte yazdığım nefret söylemlerinin sadece ikisi şahsi düşüncem. Gerisi tamamen uydurma, sağdan soldan çalıntı.

Özetle itiraf: NEFRET EDİYORUM!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.