Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

MikasaTheNoFace, 28 dakika önce tarihinde yazdı:

Sınavda telefondan kopya çeken arkadaşımı hocaya söylemiştim.Sonra da kıza gidip seni hocaya söyledim kusura bakma demiştim.Kızla da iyi anlaşıyordum o zaman.

heymely, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Arkadaşımın aldattığı sevgilisine fake hesaptan haber vermiştim pişman değilim kimse aldatılmayı hak etmez :cool-onion-head-emoticon:

Yeni nesil ispik devrimi yaratacak

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

lntegral, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Ahlak açısından şu an gördüğün tüm kopya çekenleri ihbar etmen gerekiyor.Aksi takdirde kişiye özel kinin yüzünden böyle bir eyleme geçtiğini düşüneceksin.Tabi zamanla olacak şuan olacağını söylemiyorum.

Yahu küçüktüm ben ya.Savunmuyorum,ama bu bir itiraf sonuçta 

:hehe-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çok büyük bir itiraf değil ama sınıfta yaşadığımız şeylerden birini anlatayım:birisi kitabını unutuyor ve başkasının dolabından kitabını araklıyor sonra bu döngüye girip herkes kitap çalıyo falan benimde kitabımı aldıklarında arkadaşım başka birini arkaya bişey söylemeye çağırıyodu bende fırlayıp çağırdığı çocuğun kitabını alıyodum sonra hiçbişey olmamış gibi devam ediyoduk hatta kitapları çalıp yedekleyenler falan vardı merdivenaltı kitap kaçırma işi yapılıyodu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5 yaşındaydım, annemle dayımın evindeydik. Annem, dayımın atına beraber binelim mi diye sormuştu.  O an kafamı ata çevirip baktığımda, o yaştaki bir çocuğun gözüne bayağı büyük ve ürkütücü geliyor, ağlamaya başladım. Annem de oldukça şaşırmıştı ve beni sakinleştirmeye çalışıyordu. Her ne kadar atları sevmek ya da onlarla bir yürüyüşe çıkmak istesem de o günden beri atlardan korkuyorum. :sigh-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.