Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

sadistler :ph34r: burda sadist var adminnn admiiiiin !!! :o

o değilde ben çocukluğumdaki öksürük şurubunu özledim :D

Şurup muu :o İğrençç :wacko:

İtiraf ediyorum bugün sınıfta durup dururken gözlerim doldu birden. Önce bi şaşırdım noluyor lan diye.. Sonra birileri fark etti. Yok lan falan dedim. Aman ya neyse. :D

İtiraf ediyorum forumdaki bazı arkadaşlarımı sınıftakilerden daha çok seviyorum. Bugün sınıfta bunu itiraf ettim biri benden de mi dedi ben de evet dedim. :D Yani aslında Taylan'dan bahsediyordu o da nereden tanıyorsunuz dedi forumdan diyince hıı falan dedi ben de yapıştırdım lafı. Heh ne sanıyor ki kendini. :D Neyse iyiyim. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şurup muu :o İğrençç :wacko:

İtiraf ediyorum bugün sınıfta durup dururken gözlerim doldu birden. Önce bi şaşırdım noluyor lan diye.. Sonra birileri fark etti. Yok lan falan dedim. Aman ya neyse. :D

İtiraf ediyorum forumdaki bazı arkadaşlarımı sınıftakilerden daha çok seviyorum. Bugün sınıfta bunu itiraf ettim biri benden de mi dedi ben de evet dedim. :D Yani aslında Taylan'dan bahsediyordu o da nereden tanıyorsunuz dedi forumdan diyince hıı falan dedi ben de yapıştırdım lafı. Heh ne sanıyor ki kendini. :D Neyse iyiyim. :D

itiraf ediyorum ezginin çok yalnız olduğunu düşünmeye başladım :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

itiraf ediyorum sınavda yada kütüphanede burnunu çeken insanlara gıcık oluyorum <_<

İnsanın burnu aksa daha mı iyi? :angry:

(Evet, soğuk dışarıdan içeri girince sinüziti tutup burnu akıyormuş gibi gelen ama aslında akmayan psikolojik ve gayri ihtiyari burnunu çeken o kız benim) :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İnsanın burnu aksa daha mı iyi? :angry:

(Evet, soğuk dışarıdan içeri girince sinüziti tutup burnu akıyormuş gibi gelen ama aslında akmayan psikolojik ve gayri ihtiyari burnunu çeken o kız benim) :D

Peçete diye bir şey var :D o kadar sessiz ortamda tam bir şeye konsantre oluyorsun biri bi burun çekiyo herşey gidiyo zaten :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Peçete diye bir şey var :D o kadar sessiz ortamda tam bir şeye konsantre oluyorsun biri bi burun çekiyo herşey gidiyo zaten :D

Dedim ya refleks olarak, hem burun aslında akmıyor ki. Hem o kadar ses de çıkmı-- Ben niye kendimi savunuyorum anlamadım.

Senin kastettiğini anladım ama "hııımmmppppfff" diye burun çekmekten bahsediyorsun. :D Tamaaam.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.