Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

4 gündür çok fena hastayım yataktan dışarı çıkamıyorum nasıl kurtulucam bu illetten yardım edin :(

geçmiş olsun bu ara salgın var ( hep öyle derler ya adet yerini bulsun ) :D bende hastayım cidden sınavlara bile zor gittim allah acil şifalar versin sanada kardeşim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yaktın beni seheer :D benim gibi hasta olanlara acil şifalar diliyorum. Geçmiş olsun dileklerini esirgemeyen arkadaşlarada çok teşekkürler sizleri seviyorum :)

Allah kurtarsın. :P Ben de ölüyorum işte. :D

İtiraf ediyorum, dün tatil olsun diye dua ederken yarın geometri çalışacağım nolur tatil olsun diyordum ama bütün gün yattım. Film izledim. Ama yarın tatil olursa..

Bütün gün dizi izleyeceğim. :ph34r:

Dimi kanka ehehe izleyecek anime arıyorum ben de, ne izlesem acaba? :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İtiraf ediyorum, dün tatil olsun diye dua ederken yarın geometri çalışacağım nolur tatil olsun diyordum ama bütün gün yattım. Film izledim. Ama yarın tatil olursa..

Bütün gün dizi izleyeceğim. :ph34r:

İnanmıyoruum :o Aynen :ph34r: Bugün geometri sınavı vardı dün gece tüm gün çalışacağım diye dua ettim de daha başlamadım bile :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İnanmıyoruum :o Aynen :ph34r: Bugün geometri sınavı vardı dün gece tüm gün çalışacağım diye dua ettim de daha başlamadım bile :ph34r:

Ehehe bizdensin desene. :D Umarım yarın da tatil olur ya. Evde oturmak çok güzel. :D

Dimi kanka ehehe izleyecek anime arıyorum ben de, ne izlesem acaba? :D

Bilmem ki kanka, şu yeni çıkan ve beğenilen animeler var ya onları izle. :D Ben de dizi izleyeceğim. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Madem forumun hepsi hasta size gizli tarifimi veriyorum.Basit gripleri anında tedavi ediyor :D

Orta derece gripleri 2 günde falan bitiriyor :D

Tadı biraz acıdır ama her sabah aç karnına bir bardak içilecek, şimdi yazın bakiyim:

Maydonoz, dereotu, nane yeşillik neyiniz varsa bir bardağa doldurun.

Üstüne yarım limon sıkın ve kalanını sıcak su ile doldurun.

10 dakika beklesin.

Önce suyunu içip sonra içindeki yeşillikleri yiyin.(Eğer yemezseniz etkisini göstermesi uzun sürüyor, deneylerim ile sabittir.)

Evet eğer işe yararsa bana haber verin bende benden başkalarında da işe yarıyor diye not ediyim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.