Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

İtiraf edeyim bende; arkadaşım Japonya'ya burslu bi şekilde okumaya gitti. Orda kız arkadaş bulmuş kendine, kızda türk dili edebiyatı öğrencisiymiş. Birbirlerini falan çalıştırıyolarmış. Kızla bi kaç kere konuşmuşluğum var ve kız çok düzgün konuşuyo. İkisini acaip kıskanıyorum.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İtiraf edeyim bende; arkadaşım Japonya burslu bi şekilde okumaya gitti. Orda kız arkadaş bulmuş kendine, kızda türk dili edebiyatı öğrencisiymiş. Birbirlerini falan çalıştırıyolarmış. Kızla bi kaç kere konuşmuşluğum var ve kız çok düzgün konuşuyo. İkisini acaip kıskanıyorum.

Olsun, buda bir başlangıç. Böyle şeylerin sadece rüyalarda olmadığını öğrendim :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İtiraf ediyorum, forum bomboş olduğundan burada yazıyorum :D Bak şimdi aklıma geldi, bizim geometrici anlatmıştı. kendisi bir ara Rusça öğrenmiş. sonra internetten bir rus kızla konuşmaya başlamış. Kız sen nerelisin geleyim ülkene demiş. Hoca türküm diyince kız muhabbeti kesmiş anında :D Sebep? Siz bizde en yaygın kullanılan kız adına tuhaf anlamlar yüklediniz diye :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İtiraf ediyorum, forum bomboş olduğundan burada yazıyorum :D Bak şimdi aklıma geldi, bizim geometrici anlatmıştı. kendisi bir ara Rusça öğrenmiş. sonra internetten bir rus kızla konuşmaya başlamış. Kız sen nerelisin geleyim ülkene demiş. Hoca türküm diyince kız muhabbeti kesmiş anında :D Sebep? Siz bizde en yaygın kullanılan kız adına tuhaf anlamlar yüklediniz diye :D

Ben yapmadım :ph34r:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hani bazıları son gün çalışır ya sınavlarına, benim ondan da beter, sabah servisle giderken çalışıyorum :D Ayrıca tenefüslerde sınava çalışmaktan aç kaldığım günler de çoktur :D

Sende bizdensin :) Evde kimse çalşışmaz okulda tenefüslerde ve bazı derslerde öğrentmenleri kandırıp çalışanların yanına doluşuruz :lol:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.