Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

İtiraf ediyorum ilk okulda başka sınıftan bir çocuk beni seviyormuş arkadaşları söylemişti, peşimde koşup duruyordu. Gittim öğretmenine şikayet ettim. Çantasına ismimi yazmış diye göstermişlerdi. :D

bu ne ki,

Ben sevdiyim kızın ismini koluma hatta koluma she is my dream bile yazmışdım. Çantama deyil kitablara yazıyordum ismini kıza sevdiyimi söyleye bilmedim arkadaş olarak kaldık .6 aydı kızı görmüyorum... problem kızın babası cok zengindi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sen nerelisin bu turkce niye bu kadar bozuk sen once bana onu soyleyiver. :D Ve eminim cantasina yazan cocuk defterine falan da yazmistir gadi gel sidik yaristiralim. :P Saka bir yana tabi senin askin daha buyuk olabilir o cocuk hocayi gorunce bir daha yanasmamisti. :D

Fuki ben de sasirdim gecen sene burasi patlama yapti o ara sayfalar artti. Yani iyi kullabildiginda muhabbet icin harika bir baslik.

İtiraf ediyorum cok pis asik oldum. Lanet olsun ben bu durumlara dusecek kiz kiydim ? Allah'in sopasi yok anam. Aajemfmfm

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sen nerelisin bu turkce niye bu kadar bozuk sen once bana onu soyleyiver. :D Ve eminim cantasina yazan cocuk defterine falan da yazmistir gadi gel sidik yaristiralim. :P Saka bir yana tabi senin askin daha buyuk olabilir o cocuk hocayi gorunce bir daha yanasmamisti. :D

Fuki ben de sasirdim gecen sene burasi patlama yapti o ara sayfalar artti. Yani iyi kullabildiginda muhabbet icin harika bir baslik.

İtiraf ediyorum cok pis asik oldum. Lanet olsun ben bu durumlara dusecek kiz kiydim ? Allah'in sopasi yok anam. Aajemfmfm

türkcem çok mu kötü?

Ben azeriyem.eski banlanan üye uchıha sasuke benim account.türkcem bazı arkadaşların türkcesinden iyi.koluma o kız benim hayalim yazmışdım

İtiraf ediyorum en nefret etdiyim anime free.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ezgi çocuk kac gündür bagıriyor ben azeriyim diye sen hala nerelisin demissin utan ya utan

İtiraf ediyorum cok fena kıskancımdır :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ezgi çocuk kac gündür bagıriyor ben azeriyim diye sen hala nerelisin demissin utan ya utan

İtiraf ediyorum cok fena kıskancımdır :/

Saolun fakat ablanın bir suçu yok .bütün suç benim hep kelimeleri yanlış yazıyorum :(

Itiraf ediyorum yeni izlediyim tokyo ghoul çok hoşuma gitdi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir Leffwn

Su unsuz sertlesmesini de kaptin mi senden iyisi yok sasuke. :D

Dil anlatım çalışa çalışa kafayı yemişsin. :/ 

Bu gidişle seninle aynı duruma düşeceğim. :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.