Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

oha la ne diyorsunuz siz :o ya beth gelsin de haşlasın sizi :( dersler yüzünden diyorsanız eğer girmeyin eğitim dönemi boyunca mutlaka boş vakitleriniz olur arada girersiniz.gençler niye bu kadar kasıyorsunuz kendinizi anlamadım.bizim de derslerimiz kötü sayılmaz yani.mutlaka ders çalışmanın yanında foruma girecek vakti hayli hayli bulursunuz.tabi son sınıflar için bir şey diyemem orası ayrı..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben silmem kanka zaten. Ama arada sırada girmem için forumun zevkli olması gerekiyor. Böylesi daha iyi oldu eskisi gibi olsa ayrılamazdım. :ığlık kanka sen de silme bence o kadar başlığın var verdiğin bilgiler var heba olmasın. :D Girmezsin olur biter. Biz yokken konuşmayın zaten biz dönünce konuşursunuz. :P
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ya zaten bu sene dershaneye başlayacağım bir de geçen sene derslerim iyi olmadığından ailem bu sene notlarımı düzeltmemi bekliyor.yani sanmıyorum ki forumdaki çoğu kişi foruma sık sık girebilecek okul açılınca.malum çoğumuz liseye gidiyoruz. ve birkaçımız lys ve ygs ye hazırlanacak.demek istediğim silmeye gerek yok.arada mailleşiriz iki üç satır naruto tartışırız belki o zamana sasuke köye döner naruto hokage olur ağlaşırız :D :D yani böyle işte :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dur sana mail atıyım ben. :D Aynen, ben de 2 gün sonra dershaneye başlıyorum. Seher ile bırakacağız bu işleri. Zaten anime de izlemiyorum artık. Manga okurum. Arada buraya okuduklarımı yazarım vaktim olursa tabi. Hem zaten biraz özleyin. Özlenmeyen kız oldum şu forumda. Her saniye buradayım. :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dur sana mail atıyım ben. :D Aynen, ben de 2 gün sonra dershaneye başlıyorum. Seher ile bırakacağız bu işleri. Zaten anime de izlemiyorum artık. Manga okurum. Arada buraya okuduklarımı yazarım vaktim olursa tabi. Hem zaten biraz özleyin. Özlenmeyen kız oldum şu forumda. Her saniye buradayım. :D

kanka manga okurum diyince aklıma geldi :D geçen gün günlüğümü okuyordum uzun zaman olmuştu yazmayalı ..işte bu okul zamanı..ben anime izlemeyi bırakmıştım manga okuyordum.o görsen bir oturuyorum manga okumaya hiç kalkmıyorum :D yazmışım zaten bir daha yapmamalıyım diye ama nerdeeee -_- :rolleyes: yani sen sen ol benim geçmişte yaptığımı yapma kanka en fazla bir cilt :lol: :lol:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.