Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

Bura itiraf köşesimi chat odasımı

bu arada ana sayfay işgal ettim

İtiraf ediyorum gerçek hayattan tiskiniyor iğreniyorum bu yüzden anime izliyorum.

Ayrıca ÇOK utanç verici olsa da yazıyorum

Bazen animelerdeki kzlara aşk oluyorum :wub:

Bide eskiden manyak kedi delisiydim (kedi olan kedi orijinal kedi) daha sonra bi gün bi kedi gördüm uyuyo sandım gittim sevdim bi baktm elimde böcek ve kurtçuklar meyer ölüymüş lan bide böcekler yemiş ıyyy 6 ay kedi sevemedim sonra geçti hala manyağım kedilere (kedi kedilere)

Düzenlenme: Ilithyia tarafından
Üst üste mesaj atmayınız.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Babam: "Ezgi dondurma aldık koy da yesene." (Bunlar hep kendine dondurma koydurtma çabaları. :ph34r: )

"Yok baba sağol, hiç canım istemiyor. ^_^ ) ( Bu da "yemezler baba" modu. B) )

İtiraf ediyorum Arka Sokaklar izleyen bir annem var. Heyecan falan yapıyor arada. Eskiden böyle değildi bu kadın. :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

itiraf ediyorum, eskiden meleklerden farksız olan ben, artık bazı kişiler öldüğünde bir damla gözyaşı dökmeyecek durumdayım...

kalbimin kötüleşmesinden çok korkuyorum..

enayi yerine koyulmak ve haksızlığa uğramak ta istemiyorum...

offfff... keşke herkesin ne mal olduğu alnının çatında yazsa da hepimiz rahat etsek...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

itiraf ediyorum, eskiden meleklerden farksız olan ben, artık bazı kişiler öldüğünde bir damla gözyaşı dökmeyecek durumdayım...

kalbimin kötüleşmesinden çok korkuyorum..

enayi yerine koyulmak ve haksızlığa uğramak ta istemiyorum...

offfff... keşke herkesin ne mal olduğu alnının çatında yazsa da hepimiz rahat etsek...

Hepimizin derdi o ya. Kimin nasıl bir insan olduğunu bilemiyoruz. Öğrenene kadar da canımıza okuyorlar. Benim annem de bu aralar birisi için öyle diyor. Ölürse ağlamam falan ama ben inanmıyorum yani içten içe üzülür gibi geliyor. Sen kalbini temiz tutmaya çalış. Hem sana çok çektirdiyse öyle düşünmen normal bence. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.