Jump to content

Önerilen İletiler

Bir keresinde bir rüya görmüştüm. Fairy Tail miydi yoksa One Piece mi tam hatırlamıyorum bir animenin içindeydim. Karakterler bana çok samimi davranmışlardı ama ben heyecan yapıp konuşamamıştım. Bu da böyle bir anım :mellow:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

Yanlış hatırlamıyorsam 4 veya 5 yaşındaydım ve kreşe gidiyordum. Öğleden sonra yemek vakti gelmişti ve sırasıyla yemekhaneye girmiştik, menüde sevmediğim yemeklerden pırasayı görmüştüm ve tabak önüme geldiğinde 1 saat beklemiş, tabakla göz dalaşına girmiştim resmen. Bir an kafamı kaldırıp baktığımda yemekhane boşalmış ve yanımda sarışın, mavi gözlü, tatlı bir kız oturuyordu, aşçı kadınsa sürekli gözlerini dikmiş bakıyordu "onlar bitmeden çıkış yok" diye pis pis gülerdi. Sonrasında aşçı kadının bir an arkasını döndüğünü gördüm ve tabağımı, kızın tabağına boşalttım. Kız, sesini çıkarmadı biraz bekledim ve aşçı kadına giderek "bitti" dedim. Sonra yemekhaneden çıkacakken dönüp kıza baktım ve bana gülümseyerek, orada benimle oturduğu zaman boyunca dokunmadığı tabağından bir kaşık aldı, sonrasıysa benim için acıklı, daha o yaştan pişman olmuş birisiyim, anneme sırf bu yüzden pırasa yemeği yaptırmıyorum. Çok koymuştu be  -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Adminler de bunun için var zaten. Tabi onlarda birbirine girerse, çıkacak olan savaşta ben Zaraki Kenpachi' yim ona göre :huh:

ben de naussca olurum nı ha barışçıl bir insanım

İtıraf ediyorum birkeresinde bakıcımın evindeyken bakıcım kütüğe oturduğu yerde de karınca doluydu karıncalarda bakıcımın içine girmişti bana donunu çırp diye verdirdi bende bayrak gibi salladım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben de naussca olurum nı ha barışçıl bir insanım

İtıraf ediyorum birkeresinde balıkçının evindeyken bakışım kütüğe oturduğu yerde de karınca doluydu karıncalarda bakıcımın içine girmişti bana sonunu çırp diye verdirdi bende patrak gibi salladım

itiraf ediyorum dediklerinden hiç bir şey anlamadım
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.