Jump to content

Önerilen İletiler

Dusunmeden konusan insanlardan nefret ediyorum.

Bilgisiz insanlardan nefret ediyorum.

Haysiyetsiz, terbiyesiz, oraya buraya burnunu sokan insanlardan nefret ediyorum.

Baska insanlarin hayatlarini sekillendirmeye calisan insanlardan nefret ediyorum.

Biriyle dalga gecmeyi komiklik sanan insanlardan nefret ediyorum.

Her gun gormek zorunda oldugum insanlardan nefret ediyorum.

Insanlardan nefret ediyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

İtirafları okuyunca gözlerim doluyor kimi zaman. Şuanda mesela. İnsanların hissettiklerine bir çözüm bulabilmeyi gerçekten çok isterdim. Kalpleri yaralı insanları görmeye dayanamıyorum. Cidden keşke çektikleri tüm acıyı ben çeksem onlar ise rahat ve huzurlu hissetseler. Bunda çok ciddiyim, Allah içimi biliyor zaten. Yanlışları gördüğüm, farkında olduğum halde elimden bir şey gelememesinden yada yapabildiklerimin kısıtlı olmasından nefret ediyorum bende. Ve bunun gibi nicelerinden.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

10 senelik kız arkadaş sevgili yaptığında kıskançlıktan deliye dönmüştüm( sevgiliside çok yakın bir arkadaşım) buna rağmen çocuğu öldüresim gelmişti :D 1 hafta boyunca aşırı agresif gezmiştim etrafta alıştım gerçi artık ama hala kıskanmıyorum diyemicem :D 

ev arkadaşım çok salakça şeylerden yalan söylüyor çıldırıyorum.yapmadığı şeyi yaptım diye inat ederek söylüyor.  sanki körüz görmüyoruz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

10 senelik kız arkadaş sevgili yaptığında kıskançlıktan deliye dönmüştüm( sevgiliside çok yakın bir arkadaşım) buna rağmen çocuğu öldüresim gelmişti :D 1 hafta boyunca aşırı agresif gezmiştim etrafta alıştım gerçi artık ama hala kıskanmıyorum diyemicem :D 

ev arkadaşım çok salakça şeylerden yalan söylüyor çıldırıyorum.yapmadığı şeyi yaptım diye inat ederek söylüyor.  sanki körüz görmüyoruz.

Ben hemcinsimi bile kiskanirim on senelikse.:D Normal bence ya. Belki de gizli bi hoslanma vardir bilemedim tabi. :D

Bu ev arkadaslari neden hep boyle? Bugun arkadasim da bahsetti bu konudan, onunki de sizofren gibi davraniyormus. Sididkc

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben hemcinsimi bile kiskanirim on senelikse. :D Normal bence ya. Belki de gizli bi hoslanma vardir bilemedim tabi. :D

Bu ev arkadaslari neden hep boyle? Bugun arkadasim da bahsetti bu konudan, onunki de sizofren gibi davraniyormus. Sididkc

haha yok yav gidip arkadaşıma yazmam :D açık sözlü biriyimdir , hoşlanırsam pat diye gidip söylerim xD

22-23 yaşında adamları temizlik için zorla hareket ettiriyorum :D bulaşığı desen ömürlük biriktiriyorlar, sıra ile yıkıyoruz ama düşün ayda 1 bana geliyor bende geldiği gün yıkar geçiririm sırayı :D ama olucak adam edicem hepsini evlat yetiştiriyorum bildiğin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.