Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

Bu itirafı yıllardır kimseye yapmamıştım ama o kişinin burada olmayacağına emin olduğum için yapıyorum. İlkokulda başka şubeden bir çocuk her gördüğü yerde sürekli saç örgümü çekerdi. Deli olurdum  :hate-onion-head-emoticon:  Bir gün andımıza çıkmayıp bunun sandalyesine yapıştırıcı sürdüm. Sonra herkes sınıflara girince bunun sınıfının kapısına gidip baktım bir güzel oturmuş  :admire-onion-head-emoticon:  için için gülerek sınıfıma gittim. Teneffüs zili çalınca hemen koştum yine bunun sınıfına. Beni görmesin diye gizli gizli bakıyorum. Sandalyeden kalkmaya çalışıyor sandalye de bununla birlikte kalkıyor. Millet buna gülüyor ne oldu niye kalkamıyorsun falan diye. Ben de uzaktan bakıp bakıp gülüyorum. Sonra ne oldu nasıl kalktı bilmiyorum ama intikamımı böyle almıştım.  :evil-smile-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir kıza açılmaktan ölümüne korkuyom nedenini bilmiyom ama inanılmaz şekilde korkuyom [emoji17]

Hmmm ben de itiraf ediyorum eskiden açılmak istediğim erkeğe açılamamıştım ama daha sonra gelip bana kendisi açıldı. Benim ona açılmama gerek kalmamıştı.  :hehe-onion-head-emoticon:  Yani açılmanın zor olduğunu biliyorum. :) Aynısı bana açılan çocuk için de geçerli. Kesin onun için de çok zordu, ama kendine güvendi ve bana geldi açıldı. İşte böyle. :)

Bu itirafı yıllardır kimseye yapmamıştım ama o kişinin burada olmayacağına emin olduğum için yapıyorum. İlkokulda başka şubeden bir çocuk her gördüğü yerde sürekli saç örgümü çekerdi. Deli olurdum  :hate-onion-head-emoticon:  Bir gün andımıza çıkmayıp bunun sandalyesine yapıştırıcı sürdüm. Sonra herkes sınıflara girince bunun sınıfının kapısına gidip baktım bir güzel oturmuş  :admire-onion-head-emoticon:  için için gülerek sınıfıma gittim. Teneffüs zili çalınca hemen koştum yine bunun sınıfına. Beni görmesin diye gizli gizli bakıyorum. Sandalyeden kalkmaya çalışıyor sandalye de bununla birlikte kalkıyor. Millet buna gülüyor ne oldu niye kalkamıyorsun falan diye. Ben de uzaktan bakıp bakıp gülüyorum. Sonra ne oldu nasıl kalktı bilmiyorum ama intikamımı böyle almıştım.  :evil-smile-onion-head-emoticon:

Çok güzel yapmışsın. :good-job-onion-head-emoticon:   İşte kız gücü diye buna denir be. :good-job-onion-head-emoticon: :good-job-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hmmm ben de itiraf ediyorum eskiden açılmak istediğim erkeğe açılamamıştım ama daha sonra gelip bana kendisi açıldı. Benim ona açılmama gerek kalmamıştı. :hehe-onion-head-emoticon: Yani açılmanın zor olduğunu biliyorum. :) Aynısı bana açılan çocuk için de geçerli. Kesin onun için de çok zordu, ama kendine güvendi ve bana geldi açıldı. İşte böyle. :)

Çok güzel yapmışsın. :good-job-onion-head-emoticon: İşte kız gücü diye buna denir be. :good-job-onion-head-emoticon: :good-job-onion-head-emoticon:

Wooow şanslıymışsın [emoji1]

----

Hazır buraya bakmışken bende bişiler itiraf edeyim

Shingeki No Kyojin'de ki Armin'i bi aralar kız sanmıştım [emoji23] (Naruto'daki Haku'da aynı şekilde zaten onu herkes kız sanmıştı [emoji23])

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Daha bi kaç gündür tanışıklığım olduğu kişilerin beni ağlatmasından nefret ediyorum. Bugün ne kötü birgün hiç mi iyi bir şey hissetmeyeceğim. Daraldım cidden. Hala saf kalmayı istiyor muyum ? Olana bak. Kendime davranışlarımdan nefret ediyorum. Nefretten de. -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.