Jump to content

Önerilen İletiler

İtiraf ediyorum bazı insanlar bana sesimin güzel olduğunu söyler ben de hep inkar ederim ama bazen içime bir şüphe düşer ben de evde kimse yokken sesimi kaydederim ve beğenmem sonra ses kayıtlarını siler ve hiçbir şey olmamış gibi hayatıma devam ederim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

erkekler yandere olabiliyosa ben tam bir asuna yandere'siyim xd

Gerekirse Asuna'yi oldurmeyi goze alir misin? Ben bosuna demiyorum Uta'nin yanderesiyim diye, baskasina yar olmasin diye eger yeni sezonda olurse, uzulmiycem -uzuldu, cri elot-. Yani gercek olsa ve baska birini sevse onu kilitlerdim... Gerekirse de korosuuuu xD

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gerekirse Asuna'yi oldurmeyi goze alir misin? Ben bosuna demiyorum Uta'nin yanderesiyim diye, baskasina yar olmasin diye eger yeni sezonda olurse, uzulmiycem -uzuldu, cri elot-. Yani gercek olsa ve baska birini sevse onu kilitlerdim... Gerekirse de korosuuuu xD

Hayır asla öldüremem öyle yandere olmuyosa olmasın o zaman Asuna'yı öldüremeyecek kadar çok seviyorum oyh.  :wub:  :wub:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.