Jump to content

Önerilen İletiler

İtiraf ediyorum...    Dehşet veren şeylerden hoşlanıyorum, kan bana süper bi etki veriyor görünce gülesim geliyor öyle bir hayal gücüm varki düşündüğüm şey vücuduma tepki veriyor (örnek komik bir şey düşünürsün ve vücudum otomatik gülüyor[ ama bundan daha fazlası bağırma gibi kendiliğinden olan şeyler bi sefer babam bundan "Noluyor Lan!" dedi bana :D]  ) , kendi isteğimle gülemiyorum ve bence kendimde gülmekle ilgili bi yüzümde karşıma belli eden birşey yok . Karşı tarafımın acı cekmesi hem sevindirirken bi yandanda acıyorum bir elmanın yarısı gibi hangisine iyilik yaparsan illaki biri üzülecek oda arkadaşları vs vs vs sallamalarına gülüyorum. 24 saat pc başında oyun oynuyorum ,  Ve ailem beni iyi çocuk sanıyor :D ama kötüyüm saldırgan olabiliyorum sınıfım tarafından "Farklı kişiliklere sahip deniyorum" (Daha doğrusu okul tarafından :D )  olaylardan yırtmak icin duyulmıyacak şeyler yapıyorum. (Erkeğim tabikide arkadışımı satmıyarak ordan bilgi al diyerine başka isim kullanarak sat gibi yaptım bunuda doğrusu :D )

Trollemeden başım çok ağrıdı ilk önce anlatıyım kavga vardı arkadaşla kavga var diye yaydık okula okul toplandı kavga var bağırışıyorlar  ( Hadi barış! gibi mesela)

öğretmenleri çağırdık 4 kurtulabileceği yerler var 3 hoca sıkıştırdı herkes koşturuyor biz bakıp gülüyoruz arkadaşla düşenler ittirişenler ezilenler koptuk sonra halimiz okul çıkışında kavgamızla bitti :D       

Ve bunları kimseye daha söylemedim ondan buraya yazdım yoksa günce gibi olduysa af diliyorum...

Ahaha tam psikopat sevdim ksksjsj

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

Pastanede dondurmacı olarak çalışıyorum. Güzel kızlara ve gıcık olmadıklarıma fazladan koyuyorum. Gıcık derken mesela adam 1 tl ilk olsun ama hepsinden koy diyor :D.

Of bide onun ayarlaması var 1 ₺ Tutsun diye :D

Ya ben bazen Düşünüyorumda Öğretmen olmak güzel olur en iyisi öğretmen olup bizim yaptıkları gibi öğrencileri gıcık etmek mükemmel olur ya diye düşünüyorum. Piskopatlık işte.

neyse İtiraf ediyorum ki ilerdie öğretmen olmak için elimden Geleni yapıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Of bide onun ayarlaması var 1 ₺ Tutsun diye :D

Ya ben bazen Düşünüyorumda Öğretmen olmak güzel olur en iyisi öğretmen olup bizim yaptıkları gibi öğrencileri gıcık etmek mükemmel olur ya diye düşünüyorum. Piskopatlık işte.

neyse İtiraf ediyorum ki ilerdie öğretmen olmak için elimden Geleni yapıyorum.

Aynı fikirdeyim ksksks daya ödevi hem tatil de 3 ay çok iyi tabi devlet okulu olacak özel okul yaz da da çağırıyor -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İtiraf edeyim, Japonya'ya gitmek istiyorum.

Kim gitmek istemezki  ^_^ 

İtiraf ediyorum Boku no pico izledim ve izlemez olaydım nasılmı oldu bu olay

Şu şekilde anlatıyım;

İzlenmemesi gerekenler diye bir site vardı hep anime ile ilgili bilgi veriyordu İsmi kopyala yapıştır yaptım ve Rasgele bir siteden izlemeye başladım.

Sakın izlmeyin! izletmeyin!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.