Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

Çok şüpheciyim. *-* Bu iyi mi kötü mü bilmem ama her konuda. Ama şüphelerimi insanların yüzüne söylemem kendi içimde komplo teorilerim var. D: Forumdaki bazı kişiler için tabi ki o yüzden buraya yazıyorum ya. <_<  Zamanla her şey anlaşılır heuehueheuh. u.u

Karanlıklar aydınlığa biraz da olsa çıktı...

Düzenlenme: Pelin tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Geçen sene (şu an 22 yaşındayım) parktaki çocuklara gaza gelip saklambaç oynadım. Hatta benimle yaşıt bir arkadaşım daha vardı. Kamufle olmak için bi teyzenin bahçesine girdik sonrada 22 yaşında saklambaç oynadığımız için bahçe sahibi teyzeden azar işittik :D Pişman değilim yine olsa yine yaparım :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İtiraf ediyorum, akşam veya gece temizlik yapmayı seviyorum. Genelde dağınığım ama bir başladığımda da kaptırıyorum gözüm başka bir şey görmüyor. Bir de yüksek ses şarkı çalıyorsa oyşş. :D

PS: Ayda bir temizlik yaparım desek yeridir. :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayatım boyunca Hiç taktir veya teşekkür almadım ve geçen sene Okula gitmek yerine anime izlemeyi seçtiğim için devamsızlıktan kaldım daha 1. dönemde !

2. dönem hiç gitmedim onun yerine Çalışıp para kazandım.  B) 

Şimdi mi ? Okumaya devam ediceğim Lise 2 den devam hadi hayırlısı.

^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayatım boyunca Hiç taktir veya teşekkür almadım ve geçen sene Okula gitmek yerine anime izlemeyi seçtiğim için devamsızlıktan kaldım daha 1. dönemde !

2. dönem hiç gitmedim onun yerine Çalışıp para kazandım.  B) 

Şimdi mi ? Okumaya devam ediceğim Lise 2 den devam hadi hayırlısı.

^_^

What what turn down for what kdkdk

De cidden ağzım açık şu an yemin ederim ha aynı yaştayız galiba

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.