Jump to content

Önerilen İletiler

Tek yaptığım ağlamak. O kadar sinir bozucu ki. Bazen gıcık oluyorum kendime. Değiştirmeye çalışıyorsun olmuyor yada zaman mı gerek acaba ? Dİyorum. Ama en çok sevdiklerin üzüyormuş. Gerçi ne kadardır tanıyorum ki. Sanırım en mantıklısı zaman. Okuduklarımdan da ders almayı biliyorum. Huzurunu bozduğum herkesten de özür dilerim kimsenin içinin sıkılmasına yol açmak istemem ben kimim ki ? :D Şimdik tek başına alınma olayı değil içimden geldiği için yazdım artık kime ne yaptıysam üstüne alınabilir bu özrümü.

Mutlu insanları görmek beni de mutlu ediyor. Eskisi gibi hissediyorum, güzel. =-=

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

Forumun pek kullanmadığım bir konusu daha  -_- İtiraf ediyorum;

3 - 5 anime izleyip kendini otaku sananlardan gına geldi hayır bir kere bu kelimenin ne amaçla kullanıldığını bilmeyip matah bir şey sanıp kendilerini yaftalamaktan ne zevk aldıklarını gerçekten anlamıyorum  :smile_bilmem:

Okuyun bilgilenin 

https://tr.wikipedia.org/wiki/Otaku

https://otakuron.wordpress.com/otaku-nedir/

Sonra forum öldü deyip gereksiz gereksiz laf atanlar, canlandırın o zaman da görelim sürekli bir eski ile kıyaslama olayı var zaten buna da sinir oluyorum bir de başka forumlar ile kıyaslamalar var ki o konuya hiç girmeyeceğim o zaman oralara takılın yaa  :smile_artiz:

Sürekli bir oyun konusu açıp forum işgalinde bulunanlar sizi de anlamıyorum gidin başka yerde toplanın  -_-

İki tartışma yapan, anime muhabbeti eden insanlara karışmayın aman isteyen izler isteyen izlemez mantığını gütmeyin ne güzel insanlar fikir alışverişinde bulunuyor onları sınırlandırmayın  -_-

Kuralları okudum deyip çarşaf gibi imza boyutları kullanan, üst üste mesaj atan üyeler sizi de anlamıyorum  -_-

Bir de pembe dizi kıvamında takılan bir grup var ki neden ve niçin buradalar hiç anlam veremiyorum eskiden troll diye nitelendirdiğimiz bir tayfa vardı topluca banlamıştık ama onların gözünü seveyim yaa en azından forum ile içli dışlılardı, buradan kendi adıma onlardan özür diliyorum beterin beteri varmış  -_- 

Adminlikten sıkıldım millete sürekli bir şeyleri anlatmaktan bunun üzerine birde anlaşılamamak gerçekten yoruyor insanı, azcık kafatasınızın içinde bulunan ortalama 1,5 kilo ağırlığında olan süngersimsi bir dokuya sahip kıvrımlardan oluşan beyin dediğimiz organı kullanın inanın zor değil başarabilirsiniz.

Sanırım itiraflarım şimdilik bu kadar  :whistling: 

Bu arada kimseye laf atma amacında değilim kafamın takıldığı düşünceleri buraya yazdım birileri çıkıp da laf etmesin  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zaten bu kuşak olayı ayrı dert, genişlemek yerine daralan bir nesle doğru ilerledik ne zaman dışarıda top oynamayı bıraktık işte o zaman kaybettik bana göre, dediğin gibi herkesi ayn kefeye koymak olmaz ama nedense herkes bir herkesleşme çabası içinde hani bu 2000 ler dediğin kuşak sonuçta bizim kuşağın mirası 70 ler ve 80 ler kuşağının nasıl bizden böyle bir gençlik çıktığını tartışmak gerek aslında  ^_^

Rahmetli dedem geldi aklıma hastalığının son evresinde aklı gitmeye başlamıştı bir sabah uyandım annem kapının önünü yıkıyor gittim dedemin yanına garibim torunn ne zaman tuvalete otomatik ışık taktırdınız kapıyı açtım ışık yandı dedi benim jeton düştü rahmetli sen dış kapıyı aç apartmana sal  :smile_oleyo:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Nesil ayrımı yapmayı pek sevmem ama bizim dönem daha oturaklı yeni nesil pek iç açıcı değil çevremde örnek çok artı bizzat kardeşim var tamamen farklı düşünce yapımız ve davranışlarımız onun yaşındaki halimi düşünüyorum ama yine benzer bi yanımız yok gençler her sene dahada kötüye gidiyor sanki.

Nesil ayrımı yapmayı bizde istemiyoruz ama seninde yazdığın gibi yaptırıyorlar yetiştirilme şekillerine göre düşünce mantıklarımı farklı yoksa düşünce farklılıkları mı yetiştirilme şekillerini etkiliyor ayrımın yapmak zor  :huh:

valla bizim mahllede hala top oynayan var hemde baya bi aktifler sporcu kartı falan da oynuyorlar yorulduklarında, o kadarda umudunuzu yitirmeyin.

Şanslı mahalle  :D

Bu itiraftan çok şikayet gibi olmuş Zeynep adminim :D Bukadar sıkıntı yapmayın, bence buraya gelen herkes burasının anime forumu olduğunun bilincindedir :) Bunun haricinde yeni animeci arkadaşlar burada başka animecilerle tanışınca belki biraz fazla heyecan yapıyorlar ama buraya gelen herkesin bu foruma saygı duyduğunu düşünüyorum. Aksi taktirde o kişilere animeci denmezdi zaten. Çünkü o animelerden hiç birşey öğrenmemişler demektir :) Hepimiz aynı şey için burdayız ve bu forum en çok sevdiğimiz o şey olan animeler hakkında bilgi, fikir, düşünce ve sohbet etmek için var. Ama bunun haricinde birbirimizi daha yakından tanımak için hobilerimiz ile ilgilide bilgi paylaşamı yaparız (tabi forum kuralları doğrultusunda). Oyun, çizim v.s :) Bu tür şeyler bizi birbirimize yakınlaştırmak için var uzaklaştırmak için değil :)

Son zamanlarda forumda bir huzursuzluk seziyorum ve artık bunları yazma gereği duydum :)

Yok bilincin de değiller Hakan yaa, hani ben son zamanlarda ki bu yaklaşık 6 aylık bir süreyi kapsıyor bunu fark ettim eğer bilincinde olsalardı açılan konulara yapılan muhabbetler daha farklı olurdu, evet bir şekilde buraya toplanış amacımıza vesile olan anime ve mangalar ama devam sıkıntısı yok sürekli başka yönlere kayıyor durum, aynı şey için buradayız deme mantığını ben artık kabul edemiyorum eğer öyle olsaydı şu an bu durumu konuşuyor dahi olmazdık, eskiden derdim eğlenmek, anime ve manga tartışmak yeni görüşleri öğrenmek için buradayız diye ama şimdi bu düşünce yapımı değiştiren çok olaya şahit olduğumdan diyemiyorum insanlar birbirini tanısın ilgi alanları ortak olanlar muhabbeti güzel kılar lakin cılkını çıkartmak dediğimiz bir olay var ki sürekli tekrarlanıyor serzenişim bundan  ^_^

Oo bu konu çooooooooook derinlere iner :D Ama şu kadarını biliyorum, sokakta son top oynayan nesil ben ve kardeşimdik bizim mahallede. Sabahtan akşama kadar bazen günde 3-4 palstik top patlatırdık. Artık annemden para istemeye utanıyordum 50 kuruşluk top için :D Zaten biz de okul değiştirdikten sonra mahallede de top oynayan görmedim 9 yıldır. Sanki sadece 1 kere denk geldim gibi hayal meyal hatırlıyorum da o da kesin değil :( Öyle yani. Neyse konuyu çok dağıttım galiba :D

Çok uzar bu konu başka bir zaman uygun bir mekanda  buluşmak dileği ile  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yok bilincin de değiller Hakan yaa, hani ben son zamanlarda ki bu yaklaşık 6 aylık bir süreyi kapsıyor bunu fark ettim eğer bilincinde olsalardı açılan konulara yapılan muhabbetler daha farklı olurdu, evet bir şekilde buraya toplanış amacımıza vesile olan anime ve mangalar ama devam sıkıntısı yok sürekli başka yönlere kayıyor durum, aynı şey için buradayız deme mantığını ben artık kabul edemiyorum eğer öyle olsaydı şu an bu durumu konuşuyor dahi olmazdık, eskiden derdim eğlenmek, anime ve manga tartışmak yeni görüşleri öğrenmek için buradayız diye ama şimdi bu düşünce yapımı değiştiren çok olaya şahit olduğumdan diyemiyorum insanlar birbirini tanısın ilgi alanları ortak olanlar muhabbeti güzel kılar lakin cılkını çıkartmak dediğimiz bir olay var ki sürekli tekrarlanıyor serzenişim bundan  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İtiraflara gel.. :lol: bencede burası enteresan bir forum :D ama her türlü başıboş amaçsız konu dışı forumlardan, tv dizileri falan konuşulan veya zaten bütün yıl görmekten sıkıldığımız şeylerle dolu forumlardan çok daha iyidir bence. Mesela artık dizilerin yapılma amacının bir şeyler anlatmak, bir mesaj vermek, farkındalık oluşturmak veya bir şeyleri düşündürmek olduğunu kesinlikle söyleyemeyeceğim. Bi şekilde göz boyayıp reyting arttırmaktan başka bişey düşünmüyorlar. Oyunculuk işini yapan yapay organizmalardan 'trend' hareketler falan görüyoruz.. Ne kadar sıkıcı... %99 u böyle. Buna karşın izlediğim animelere bu konulardaki kesin güvenim, aynı animeleri izleyip burada paylaşan animecilere inanmamı sağlıyor ^^ bu açıdan bu forum benim için özel bir yer. Kuralları anlamasalarda uymasalarda, trollde olsalar farketmez bir şekilde hallolur :D yinede anlamveremediğim -hater- denen organizmalarda burada mevcut. Örneğin ben dxd sevmiyorum, bu gidipte dxd nin konusunun geçtiği yerde onu karalamaya çalışacağım, o animeye olan nefretimi kusacağım anlamına gelmiyor. Sevmiyorsam adının geçtiği konusuna bile girmem çünkü ilgimi çekmemiştir yani değil mi? İşte haterlerimiz şu saydıklarımı yapmak için fırsat kollarlar, kendilerinin sevemediklerini bir başkasının sevebileceğini reddederler, veya kendilerinin anlamayıp başkalarının anladığı gibi bir ihtimal akıllarına gelmez bile.. -_- bu sebeplerden bunlara illa ki köpürenler olur, burada "sıkıldım sizin gibi fanboylardan" diye bide küstahça akıllıya yatan hater tiplemelerindende sıkça görebilirsiniz.

Neyse iyi geceler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ezik olduğumu biliyorum. Ama bunu yüzüne vurmaları çok kötü. Zaten biliyorum sen diyince daha mi çok bileceğim! Hoşlandığım veya sevdiğim kızlarla hiç konuşamıyorum ya da onlarla bir şey yaşayamıyorum( Çıkma anlamında) bu her zaman böyle oldu benim için ve çok Üzücü. Ne zaman mutlu Olacağım diyorum kendi kendime.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.