Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

Ezik olduğumu biliyorum. Ama bunu yüzüne vurmaları çok kötü. Zaten biliyorum sen diyince daha mi çok bileceğim! Hoşlandığım veya sevdiğim kızlarla hiç konuşamıyorum ya da onlarla bir şey yaşayamıyorum( Çıkma anlamında) bu her zaman böyle oldu benim için ve çok Üzücü. Ne zaman mutlu Olacağım diyorum kendi kendime.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Orta Okul da üç sene öğretmenler ve Sınıf arkadaşlarım dahil kimseyle konuşmadım *-*

Soruları cevaplamadım *-*

En iyi tarafı sözlüde hiç konuşmamak ._.

Hocalar bişi diyemezdi .-.

Kendi egoma yediremedim . En zeki sınıftık ... Benim notlar kötüydü ... O yüzden kimseye cevap veremedim T-T

Cry 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İtiraf ediyorum, insan denilen ırktan ölesiye nefret ediyorum: Kendi dışındaki diğer tüm canlıları hor görüp onları katlettiği, yaşadığı gezegene zarardan başka hiçbir halt vermediği ve dahası için.

Bütün ırktan nefret etme yinede ya :lol: aslında yarar sağlayacak imkanları yok edip kendine muhtaç etmeye, kendini o imkanlar üzerinden üstün kılmaya çalışan gruplar var, insanların zamanlarını sağlıklarını emeklerini, kısaca hayatları sırf boyun eğdirmek için harcıyorlar, sistemleri bugün saat gibi işliyor :| mesela onlardan nefret et. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hajime no ıppo için ön yargılı davrandım beğenmem güzel değildir dedim arkadaş hatırına bir bakayım dedim 37 bölüm peş peşe izledim:) O zamana kadar izlemediğim için kendime baya kızmıştım.

Normalde pek gülen biri değilimdir ama kahkaha ata ata izledim takamura sağolsun.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.