Jump to content

Önerilen İletiler

Mükemmeliyetçi olmadan ney üzerinden kendini mükemmel sanacaksın.. Kişilik bozukluğu sayılmasının sebebi mükemmel diye birşey olmamasıdır. Mükemmel diye birşey yoktur çünkü biri için mükemmel olan birşey muhakkak bir başkası için değildir. Mesela biri spor yapmak isteyebilir ve öteki için spor yapmanın bir anlamı yoktur.. Ayrıca narsistler narsist olduklarını bol bol dile getiriyorlar gördüğüm kadarıyla. Yorumu yapma ihtiyacı falan hissetmiş değilim gece gece sıkıldım yazayım dedim o kadar, derin bir konu değil yani :D

. Bende sana o dile getirenlerin gerçekte olmadıklarını söylüyorum. Senin İçin anlamli benim için anlamli diye bir şey yok. Bir narsistsen eğer umrunda olmaz. Sadece sen ve senin dusuncelerin önemli. Mükemmeliyetçi olmak belli bir konuda en iyi hedeflemekken kendini mükemmel sanmak olduğun yeni zirve sanmaktar. Gece gece forumu yesillendirdik iste keşke herkesin cani sıkılsa da konuşacak şeyler çıksa bize
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

itirafım bir ara romantizm animelerini delicesine izleyip sürekli onlarla geçirirken okulda evde falan zamanımı şimdi aşk meşk acayip basıyor dayanamıyorum hatta bazen animede onları izlemeye mouse-girl-emoticon-05.gif?1292795465

ya da izlenecek güzel romantizm animeleri bitti :lol:

ve fark ettim ki birilerini çok severken birisine bağlanmayı çok isteyip pembe pembe rüyalar görürken güzel oluyormuş o animeler mouse-girl-emoticon-48.gif?1292795477

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 gün önce part time çalıştığım yerde yeni başlayan kızdan hoşlandığım için iş çıkışı numarasını almak için herkesin no su var bi senin yok diye yalan söyledim :D işin aslı işten bi tek onun numarası var elimde şuan :D kızda anime izliyormuş inş buralarda takılmıyordur :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

2 gün önce part time çalıştığım yerde yeni başlayan kızdan hoşlandığım için iş çıkışı numarasını almak için herkesin no su var bi senin yok diye yalan söyledim  :D işin aslı işten bi tek onun numarası var elimde şuan  :D kızda anime izliyormuş inş buralarda takılmıyordur  :D  :D

Bi sonuç alabildin mi merak ettim şimdi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.