Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

O kadar yoruldum ki artık biriyle karşı karşıya gelip konuşmak bile yoruyor böle yaşıyorum ama gülüyor mutlu derdi yok yaptığı şeylerde mutlu seçtiği yoldan aşırı keyif  alıyormuşcasına ilerlemekten o kadar yoruldum ki bide bu yormuyormuş gibi hayatıma girip girip çıkmaktan usanmayan o kişide bütün duygularımı tam kendimi toplamışken yine kendini hatırlatması artık bilerek beni bu hale soktunu düşünüyorum :( sonra bu durumu ben istemişim gibi davranması benle arkadaş olanlara biri dese onunda bi kalbi var ve sizin kadar sert değil kırıyor hemen göstermese de kırılıyor hani her biriniz aklına gelince gözünden de yaş geliyor ne istiyorsunuz bundan artık bırakın siz mutlu etmediniz bari tek başına mutlu olmaya çalışsın çok mu bu mouse-girl-emoticon-02.gif?1292795464

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İtiraf ediyorum ben küçükken Okan bayülgen ve Beyaz^ı bir birleriyle karıştırırdım tumblr_ln61hq0llr1qdlkyg.gif

Ama napıyım ikisinin de sakalı vardı -.-

Bir de yabancı müzik dinlemek kötü bişi sanar annem veya babam yanıma gelince deiştirirdim tumblr_ln61heShyz1qdlkyg.gif

Ve biriyle ten tene temas edince duygularımızı içimden konuştuklarımı filan anlar sanardım s:fsd.f.sdg Cry

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eskiden gece herkes uyuyunca öldüler mi diye yanlarına yaklaşıp kalpleri atıyormu diye bakıyordum.

Bide savaş filmleri izlerken insanları gerçekten öldürüyolar sanıyodum...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bunu söylemeyi unutmuşum. Ben eskiden ünlülerin ünlü olarak doduğunu, bizden farklı olarak özel güçlerinin olduğunu sanardım. Yani benim için ünlüler insan değildi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

geçen aylarda apartmanın önünde 4 tane kızın önünde yere düşmüştüm :D örnek olarak bu videodaki gibiydi.

kızlar anlamasın diye hiç acımamış gibi yapmaya çalıştım cool bir şekilde kalkıp yürümeye devam ettim , köşeyi dönünde topalladım :D sonra 1 hafta popo üstü otururken canım yandı :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.