Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

1-2 ay önce nereden estiyse bir anlık gazla gerçek hayatta taındığım herkesi facebooktan silmiştim şu an onnu pişmanlığı var üstümde :D

Hazır fb denmişken, seni ve forumdaki zibilyon kişiyi ve daha başka zibilyon kişiyi her yerden stalkluyorum. Düzenli olarak. Evet.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İtiraf ediyorum ben küçüken bu çaki vardı ya bebek olan fsdfsdf

Ondan etkilenip oyuncağı yere yatırıp etrafına un döküp uyaaan uyaağnnn uyansanaaaaa die bağırıodum sonra teyzem gördü korkudan altına etçekti Cry

o dönem bebeklerle sorunum vardı barbie bebeklerimi göz kırptın konuşsana die kafasını balkona vururdum T-T

Bizim akvaryumda ki balıkları alıp ağzına cif tıkardım o yeşil renk olurdu çöpe atardım T-T Cry

Şimdi baktım da psikopatın tekiymişim Cry  :dying-onion-head-emoticon: :dead-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Daha önce yazdım gibi geldi ama baktım bulamadım yazmadım sanırım ... Hazır aklımdayken yazıyım

Ateist olmama rağmen bundan kısa bi süre önce 4-5 yıl sad:Sfd ablam bana ateist misin ? die espirili bi şekilde takılmıştı bende adamın okuduğu okulları bile bilmiom demiştim ateisti "ata" kısmından atacılık gibi bişi algılamıştım cahil ben Cry T-T

Ayrıca bazı şeyleri baya bayaa geç kavrama gibi bi yeteneğim var ondan -.-"

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eskiden annemi , babam ve abimden hatta kuzenimden , babamı annem ve abimden , abimi annem ve babamdan , en yakın arkadaşımı diğer yakın arkadaşlarımdan kıskanırdım , öyle böyle değil , bayaa kıskanırdım.

Mesela annem kuzenime azcık ilgi göstersin , her seferinde sinirlenir anneme 1 ay soğuk davranırdım.

Geçti bu huyum çok şükür ama yine de ucundan köşesinden kalan bişeyler var :/

Aslında geçmedi , hep aynı ben , sadece belli etmiyorum .

Yine en ufak şeyde aşırı kıskançlık duyuyorum , evet böyle işte 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.