Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

İki dedikodu tipi vardır: Samimi dedikodu (olgunların yaptığı) ve pis dedikodu (ergenlerin yaptığı). Ben bir pis dedikoduya konu oldum. Neymiş Azra Faruk'u seviyormuş. 

Çocukla okul başladığından beri konuşmadım bile. Yüzüne bile bakmadım. Tek iletişimimiz de, voleybolda ona top atmamdı. Orada da "Faruk" diye seslendim sadece. 

Çocuk ile yakın arkadaş değiliz ama umurumda değil de söyleyemem. Çünkü fujoshilik özelliği, sınıfta onu Recep diye bir çocukla şipliyorum ve benim otp'm. Birbirlerine herhangi bir yakınlıklarını gördüğümde çılgına dönüyorum(iç olarak). Dıştan bir muzip bakış ile ikisine öyle bakıyorum işte. Görmüyorlar zaten beni. Benim fantezim başka, dedikodu fantezisi başka. Zaten dedikodudan başka bir şey de yapmazlar ya. -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rakuncuk, 15 saat önce yazdı:

İki dedikodu tipi vardır: Samimi dedikodu (olgunların yaptığı) ve pis dedikodu (ergenlerin yaptığı). Ben bir pis dedikoduya konu oldum. Neymiş Azra Faruk'u seviyormuş. 

Çocukla okul başladığından beri konuşmadım bile. Yüzüne bile bakmadım. Tek iletişimimiz de, voleybolda ona top atmamdı. Orada da "Faruk" diye seslendim sadece. 

Çocuk ile yakın arkadaş değiliz ama umurumda değil de söyleyemem. Çünkü fujoshilik özelliği, sınıfta onu Recep diye bir çocukla şipliyorum ve benim otp'm. Birbirlerine herhangi bir yakınlıklarını gördüğümde çılgına dönüyorum(iç olarak). Dıştan bir muzip bakış ile ikisine öyle bakıyorum işte. Görmüyorlar zaten beni. Benim fantezim başka, dedikodu fantezisi başka. Zaten dedikodudan başka bir şey de yapmazlar ya. -_-

Seviyorsun işte çocuğu Azra-chan, inkar etme. Bak top atmışın ve Faruk demişin birde, Mesela ismi ile hitap etmeyip Faruk-san diyebilirdin. Böylelikle araya mesafe koymuş olurdun :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Raishin, 08.10.2017 - 16:09 yazdı:

Her şeyin kaydı derken? Bende kayıt tutuyorum ama sadece anime listelirinin kaydını benimki boraz deişik ama bende kayıt tutarım 

Anime, film, dizi, kitap, oyun, müzik listeleri internette hepsi için Mal tarzı siteler var aslında sadece bunların listelerini tutuyorum çünkü bunlardan biriyle uğraşmıyorsam ya uyuyabilirsem uyuyorum yada okulda oluyorum ki onun içinde ders notları var

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir de şimdi tekrar düşününce aklım geldi anaokulunda yılbaşında bütün sınıfa hediye verilecekti erkeklere araba kızlara bebek klasik aslında garip bir şekilde bebek istiyordum ama neyse herkes noel babayı gerçek sanardı ben ise noel baba kılığına girmiş hademe teyzeyi görünce hayallerim yıkıldı gidip bütün sınıfa söyledim inanmadılar hayır bari erkek olsaydı kadın maske takıyordu bu ne düşük prodüksiyon 6 yaşındayız diye salak değiliz sonra büyüyünce o altı pil ile çalışan ışıklı mışıklı polis arabamı ben evde yokken kuzenime vermişler tekerine koymuş arabanın, tuvalete gidip ağlamıştım o günden sonra her gördüğümde dövdüm onu bir de doğum günüm olmuştu üstünde resmim olan büyük bir pasta ile sınıfta kutlamıştık herkes cool bir şey olduğunu düşünürken ben içten içe utanıyordum masada istediğim kişileri istediğim yere oturtma hakkım vardı aslında sınıftaki güzel kızları yanıma oturtmak istiyordum ama ayıp olmasın diye en yakın iki arkadaşımı iki yanıma alıp sonra kızları dizdim çevreme 6 yaşından beri ne kadar harem kurmaya meraklıymışım yada seçmek zor olduğundan mı desek o pastanın üstünde ki fotoğraf hala evin girişinde kapının tam karşısında büyük boy çerçeveli duruyor, 15 senedir her gün eve girip çıkarken kendimi görmek zorunda olduğumdan bu kadar kendini beğenmiş biri oldum herhalde aynı zamanda o çocukluk travmalarının getirdiği kendimden nefret etme ile ironik bir durum son olarak yine 5-6 yaşlarında iken çok istediğim bir beyblade olmuştu gün boyu ağladım alsınlar diye sonra gece rüyama girdi sabah kalktığımda babam almış televizyon sehpasının orada duruyordu çok seviniyordum falan sonra sabaha karşı uyandım ve gerçekten beyblade televizyon sehpasında duruyordu o zaman ne olmuştu hala bilmiyorum ama o zamandan beri bir şeyi gerçekten çok istersem yada çok ihtiyacım olursa gerçekleşiyor yada çok takıntılı olduğum insanları yakınımda olduğunda hissedebiliyorum sadece hala zengin olamadım eğer yılbaşında milli piyangoyu tutturursam peygamberliğimi ilan edicem işte böyle şeyler sonra bu çocuk neden normal insan gibi davranmıyor

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.