Jump to content

Önerilen İletiler

Kai, 04.04.2018 - 16:43 yazdı:

sivil hayat askere göre o kadar saçma sıkıcı sakin yavaş boş ve yapay geldi ki neredeyse keşke izin kullanıp dönmeseydim diyecem ama zaten çok az bir süre :)

itiraf ediyorum.. yukarda yazdığım sadece askerliğimin ilk 1 ayı için geçerli.. kalan 11 ayda hiç de böyle düşünmedim.. çok şanslı olsaydım ve düzgün bi bölgeye düşseydim kalan 11 ayda da aynı şekilde düşünebilirdim ama öyle olmadı :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

• 1 ay sonra...

Yok yani tanıdığım zamandan beri hep aynı hal ve hareket  başkalarına sevgisini gösterip merakını hemen dile getirirdi en yakını ben sanardım ama başka insanlarla daha yakındı bana gelince tek belli ettiği sinirlenmesi özlese de belli etmezdi başkasına gelse hakaret etse bile ona yazardı şimdi değişti mi bilmiyorum da  konuşmak isterdim eski zamanları özlemiyor değilim :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: @Pelin sana bunlar :sad__sad__onion_by_elcerbero:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...

nasıl anlatsam bilemiyorum ama deniyim. sanki birisi zamanı son 5 senedir x5 hızlandırmış ama zamanın içime işleyişini de x555 hızlandırmış öyle ki artık işleyecek bir şey kalmamış ama x5 hızlanmış zaman geçerken o bir şey kalmamışlıkla, dünyanın tüm canlılığını ve o canlılığın herkese işleyip duruşunu izlerken anlıyorum ki ben hepten alakasızlaşmışım. kendi kendime uğraştığım sanatımla biliyorum ki sanat aynı anda her dildir eğer yapan öyle istemişse ama artık o bile onların dilinden yani benle alakasız olan dildenmiş gibi hissediyorum üstelik onu yapan ben olduğum halde ama böyle olmamalıydı diye hatırlıyorum neden bilmem

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.