Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

uzun süredir okuduğum bölümden dolayı bunalımdayken unutmak istiyorum hiç olmamış gibi diyordum bu 3 seneyi ama aklıma gelmemişti 3 senedir lise arkadaşlarımla yaptığım eğlenceler gezmeler buluşmalar, yurtlrda kaldığımda tanıdığım insanlar, çektiğim manzara fotoğrafları, jürilerimde ki paftalarım, projelerim, stajlarımda çektiklerim, telefonda yazdığım denemeler.... hepsi sadece benim zihnimde hatırladığım görsellerden ibaret olacağı hiç aklıma gelmezdi. İstemediğim koca 3 yıl kaybetmek istemediğim  yıllardandı. En çok koyansa kaybedince anlamam oldu. Başka bir kötü tarafı ise 3 yıl boyunca ki fotoğraflarım giderken forumda tanıdığım insanlar sayesinde yazdığım yazılarımın da gitmesi... Eskisi gibi yazılar yazamıyorum diye üzülürken eskileride  hatırlamayacak olmam başlamak için bahanelerin kalmadığını gösteriyor. Hep eskiye dönmeye çalışırken şuanki beni ben yapan şeyin eskisi olduğunu unuttum ve nasıl başlıcam derken 5 yıllık telefonumun da beni yolda bırakmasıyla aydınlanma yaşadım.

NOT: ELEKTRONİK ALETLERE GÜVENMEYİN EN AZ 2 YERE YEDEKLEME YAPIN VE HER ZAMAN DEFTERE YAZIN ÇİZİN, TELEFONLARINIZI FOTOĞRAF MAKİNASI GİBİ KULLANMAYIN 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.