Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

• 2 hafta sonra...
MikasaWithInTheFire, 20.06.2020 - 18:09 tarihinde yazdı:

Küçükken abim ders çalışırken geriye çıkan silgi artıklarını yiyordum. (5 yas fln)

Bunu şimdi görüyorum o yüzden yazayım :D

İlkokuldaydım, bir arkadaşımın kardeşi mum falan kemiriyordu ve bununla övünüyordu :D Kendini çokta garip görme :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

İlk okulda öğlen kimse yok evde annemler dışarı çıkmış biraz para bırakmış, eve yemek yemeye gelmiştim(yaş 6-7). Canım kıyma çekti dolaptan çıkardım ocağa koydum biraz yağ döktüm ocağın altını açtım sonra baktım hem tava hem kıyma yanacak bende bahçeye kedilerin önüne döktüm sonra aynı tavada yumurta kırıp yedim (kimse bilmiyo bu olayı ilk defa buraya yazdım xd)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Modern tıbba kafa tutmak için doğmuş olma ihtimalim beni korkutuyor

Sınav öncesi gecesini uyumazdım, tuttuğum nöbetlerin hiçbirinde

1 saat bile uyumadım ve müjde hâlâ hayattayım.:happy-onion-head-emoticon:

Ev arkadaşım bana "Senin kadar dengesiz yaşayıp

senin kadar sağlam olan birini görmedim ben olsam çoktan on defa hastanelik olmuştum" dedi.

O bunu söyledikten sonra bu ihtimal üzerinde düşünmeye başladım. 

:onion_emo_2_by_theg_force:

Spoiler

Acısı mutlaka gelecekte çıkacaktır o yüzden kimseye tavsiye etmiyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir Pelin, 01.06.2015 - 21:33 tarihinde yazdı:
  Shinzõ♡0.0, 01.06.2015 - 21:06 tarihinde yazdı:

Seviyorsun =')

onunla 3 ayın geçiyor ilk defa senin olan bir şeyin oluyor onunla geçeni gündüzü geçiriyorsun, sevdiğin her şey onun içinde ve bir anda gidiyor açılmıyor kalbim durucak gibi aylar sonra kavuşuyorsun ama ona dokunamıyorsun :( tekrar bozmaktan korkuyorum tekrar zarar vermekten ve onu ben yerine başkasına vermek ben dokunamazken dokunmaya kıyazmazken onun açması istediğini yapması :( ilk defa bu kadar yaptıklarından sonra en çok bunun koyması :(

Eşyalarıma neden bu kadar değer veriyorum insan olsa ne yapardım kimbilir :(

sanırım bu sene başıma gelen bundan 5 sene önce gelse akıl sağlımı yitirirmişim ve insanlar seni öyle güzel terbiye ediyor ki değer verecek eşyan kalmıyor. değer vermeye korktuğun eşyaların oluyor...

itirafım ise sabahın körü itiraf sayfasında ne yapıyorum bilmiyorum tuhaf 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk okul zamanlarımda çok serseri bir çocuktum, sürekli kavga arar ve milletle sataşırdım. Okulun biraz ücra köşesinde başka sınıftan 3 tane çocukla kavga ediyoruz, sayılarımız eşit ve 2. veya 3. sınıfa gidiyoruz. Neyse bizim grubun lideri benim ve karşı grubun lideriyle boğuşuyoruz azıcık üstünlük bizde ama bitirici bir hamle lazımdı. O sırada filmlerde gördüğüm karşı tarafın kafasına diz geçirme hareketini yapmak aklıma geldi. Baktım çocuğun kafa hafif öne eğik tuttum kafasının arkasından ve dizimi alnına geçirdim... Geçirdim ama hareketi mi yanlış yaptım yoksa çocuğun kafa mermerden mi yapılmış bilmiyorum dizim bir ağrıdı bir ağrıdı anlatamam. Hakikaten bitirici bir hamle oldu çocuk kafasını tuttu "Ahhh" diye bağırdı diğerleri de biraz korktu sonra koşmaya başladılar. Onlar kaçıyor bizimkiler iyi dövdük falan diyorlar ama ben dizimin ağrısındayım hala. Şimdi yürürsem topallayacağım bu yüzden karizmayı çizdirmemek için böyle yerim de cool cool duruyorum kaçan çocuklara da "Gelsenize yiyorsa, korkmayın lan" falan diye bağırıyorum. Etraf sakinleşince topallaya topallaya sınıfa yürüdüm...

Bir diğer anımda bu sefer 4. sınıfız ve o sıra oturduğum lojmana bir çocuk taşında O diye ve bu çocukla aynı sınıfa denk geldik. Bu O ile haylazlığım üst seviyelere çıkmıştı, ikili bir ekip olup etrafı kasıp kavuruyorduk. Bir gün okul tiyatro gibi bir gezi ayarlamıştı (gezinin içeriğini tam hatırlamıyorum) okul kalabalık olduğu için tüm sınıflar gitmedik ikili sınıflar halinde gidiyorduk. Bizim sınıfın eşleştiği sınıfla da birbirimizi hiç sevmeyiz ara ara sınıflar arası sürtüşmeler, tartışmalar, kavgalar olur. Ayrı ayrı servisler şeklinde gittik geziye ve gezi de pek sıkıntı çıkmadı. Artık dönüş yolundayız ve diğer sınıfın servisiyle beraber gidiyoruz. Sonra bizim O diğer sınıfın servisiyle yan yana olduğumuz zaman hareket çekti bunlara. Tabii bunlar gördü onlarda coştu ve hareket çekmeye başladılar. Bizim sınıfta katıldı tabii bu duruma ve iki servis her yan yana geldiği an birbirlerine hareket çekiyor, sen bittin oğlum tarzı şekiller yapıyor. En son bizim servis biraz fark attı diğer sınıfa ve önden önden sakince gidiyoruz. Artık ineceğimiz yere geldik ve O ile ben aşağıya indik. Direkt evimizin ora değildi bi 10 dakikalık yürüme mesafesinde olan bir noktada indik. İndiğimiz yerde de hemen böyle ekinler olduğu biraz büyükçene bir toprak alan var ve içinden toprak bir yol geçiyor onun haricinde her yer ekin. Biz toprak yolun içinden geçerken bir baktık diğer sınıfın servisi durdu, onlardan normalde bize yakın oturan yok. Meğer 4-5 kişi bize iyi bilenmiş ve dövmek için artık ne dedilerse orada inmişler. Biz O ile olayı hemen çaktık ve hızlı bir şekilde ekinlerin içine yattık. 4-5 kişinin konuşmalarını duyuyoruz "Onlar burada inmedi mi? Ne tarafta oturuyor lan bunlar?" falan filan. 10-15 dakika ekinlerin içinde yatarak gitmelerini bekledik çocuklarda bir şey bulamayınca artık gitmişlerdi. Bizde kalkıp üst baş toprak içinde eve gitmiştik sonra annem bu ne hal diye dövmüştü orası ayrı, dayaktan kurtulamadık yani :uhuhuh-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pegasusejder, 50 dakika önce tarihinde yazdı:

İlk okul zamanlarımda çok serseri bir çocuktum, sürekli kavga arar ve milletle sataşırdım. Okulun biraz ücra köşesinde başka sınıftan 3 tane çocukla kavga ediyoruz, sayılarımız eşit ve 2. veya 3. sınıfa gidiyoruz. Neyse bizim grubun lideri benim ve karşı grubun lideriyle boğuşuyoruz azıcık üstünlük bizde ama bitirici bir hamle lazımdı. O sırada filmlerde gördüğüm karşı tarafın kafasına diz geçirme hareketini yapmak aklıma geldi. Baktım çocuğun kafa hafif öne eğik tuttum kafasının arkasından ve dizimi alnına geçirdim... Geçirdim ama hareketi mi yanlış yaptım yoksa çocuğun kafa mermerden mi yapılmış bilmiyorum dizim bir ağrıdı bir ağrıdı anlatamam. Hakikaten bitirici bir hamle oldu çocuk kafasını tuttu "Ahhh" diye bağırdı diğerleri de biraz korktu sonra koşmaya başladılar. Onlar kaçıyor bizimkiler iyi dövdük falan diyorlar ama ben dizimin ağrısındayım hala. Şimdi yürürsem topallayacağım bu yüzden karizmayı çizdirmemek için böyle yerim de cool cool duruyorum kaçan çocuklara da "Gelsenize yiyorsa, korkmayın lan" falan diye bağırıyorum. Etraf sakinleşince topallaya topallaya sınıfa yürüdüm...

Bir diğer anımda bu sefer 4. sınıfız ve o sıra oturduğum lojmana bir çocuk taşında O diye ve bu çocukla aynı sınıfa denk geldik. Bu O ile haylazlığım üst seviyelere çıkmıştı, ikili bir ekip olup etrafı kasıp kavuruyorduk. Bir gün okul tiyatro gibi bir gezi ayarlamıştı (gezinin içeriğini tam hatırlamıyorum) okul kalabalık olduğu için tüm sınıflar gitmedik ikili sınıflar halinde gidiyorduk. Bizim sınıfın eşleştiği sınıfla da birbirimizi hiç sevmeyiz ara ara sınıflar arası sürtüşmeler, tartışmalar, kavgalar olur. Ayrı ayrı servisler şeklinde gittik geziye ve gezi de pek sıkıntı çıkmadı. Artık dönüş yolundayız ve diğer sınıfın servisiyle beraber gidiyoruz. Sonra bizim O diğer sınıfın servisiyle yan yana olduğumuz zaman hareket çekti bunlara. Tabii bunlar gördü onlarda coştu ve hareket çekmeye başladılar. Bizim sınıfta katıldı tabii bu duruma ve iki servis her yan yana geldiği an birbirlerine hareket çekiyor, sen bittin oğlum tarzı şekiller yapıyor. En son bizim servis biraz fark attı diğer sınıfa ve önden önden sakince gidiyoruz. Artık ineceğimiz yere geldik ve O ile ben aşağıya indik. Direkt evimizin ora değildi bi 10 dakikalık yürüme mesafesinde olan bir noktada indik. İndiğimiz yerde de hemen böyle ekinler olduğu biraz büyükçene bir toprak alan var ve içinden toprak bir yol geçiyor onun haricinde her yer ekin. Biz toprak yolun içinden geçerken bir baktık diğer sınıfın servisi durdu, onlardan normalde bize yakın oturan yok. Meğer 4-5 kişi bize iyi bilenmiş ve dövmek için artık ne dedilerse orada inmişler. Biz O ile olayı hemen çaktık ve hızlı bir şekilde ekinlerin içine yattık. 4-5 kişinin konuşmalarını duyuyoruz "Onlar burada inmedi mi? Ne tarafta oturuyor lan bunlar?" falan filan. 10-15 dakika ekinlerin içinde yatarak gitmelerini bekledik çocuklarda bir şey bulamayınca artık gitmişlerdi. Bizde kalkıp üst baş toprak içinde eve gitmiştik sonra annem bu ne hal diye dövmüştü orası ayrı, dayaktan kurtulamadık yani :uhuhuh-onion-head-emoticon: 

Bende ilkokul zamanları öyle bir çocuktum hiç yerimde durmazdım anlatsam roman olur ama bunların bedelini ağır ödedim aralıklarla 1 defa motorsiklet 1 defa araba 1 defa da taksi çarpmıştı bana gıcık çocuklardan birinin alçıya alınmış koluyla kafama vurması felan baya bir takım olaylar sonra düşündüm acaba ben kimin ahını aldım kim bana beddua etmiştir derken uzun mu uzun bir liste canlandı gözümde....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.