Jump to content

Önerilen İletiler

6-7 yaşlarımdayken bir gün etek giymiştim. O gün amcam da bizdeydi.

Kız çocuğu dediğin etek giyer, edepli ahlaklı olur, gibisinden bir şey söylemişti.

Sözde iltifat ediyordu ama söylediklerini nasıl sevmediysem bir daha etek giymedim.

Yakın zamanda elbise giymeye başladım umarım bir gün kendim isteyerek etek de giyebilirim -son-.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

• 2 hafta sonra...

İlk okulda sınıfımızdaki erkekler bizleri sinirlendirdiklerinde, onları kovaladığımız zaman hemen lavaboya kaçarlardı. Ben her seferinde de bilmeyerek erkek wc lerine dalıyordum. Bunu hoca gördüğünde çok kızmıştı ve erkek wc sine girdiğim için alay konusu olmuştum  ĞPŞİSALÖDÇKJIJOŞSDLÇMÖNJBHGDUAIJLG

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

İtiraf ediyorum insta***da "bendogacan" diye bir hesap var her paylaşımında inekleri kuzuları öpüp koklayıp sarmaş dolaş müzikler eşliğinde dans ettikleri iletiler paylaşıyor, ben bu hesaba acayip imreniyorum.

Çocuk 40-50 yaşlarımdan sonra yaşamak istediğim hayatı yaşıyor:loveloveplz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Daraltı bastı Osman aga diye dalıcam:bleeding-onion-head-emoticon: yani yeter vallahi billah yeter min 5 sene öncesi sitenin yorumlarına yazdıklarıma gelip tartışma çıkaran şahıslardan usandım işiniz gücünüz mü yok ben ne yazdığımı unutmuşum yukarda ne konuşulduğunu unutmuşum gelip bana toksinlik  yapma diyor yok başkası bambaşka defol git yorum yazma der yani bilemiyorum bunların önüne de geçilmez sitede ne kadar yorum yaptıysam üşenmeyip silesim var durduk yere hakarete uğruyorum ya küfür yiyorum :whaaat3-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ortaokulda sınıfın saatini kırmıştım. Kimse görmesin diye sınıftaki dolaba saklamıştım ertesi gün sabah erkenden gelip saati başka bir sınıftaki saat ile değiştirdim. Değiştirdiğim sınıfın önünden geçip duruyordum birşey olacak mı acaba diye sınıf öğretmenleri sınıftakilere bayağı bağırmıştı. Affet beni tanrım üstünden 4 yıl geçti biliyorum ama affet ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.