Jump to content

Önerilen İletiler

Amy soracaktım bir türlü denk gelmedi. İmzan hangi mangadan? Çizimleri okuduğum bir mangaya benzetiyorum da. :D Bu arada bana hiç öyle demezlerdi teyzeler. Bana iyi bakmışlar. :P Öldürseniz dalak yemem işte itirafım geliyor. :P

Kurban bayramını sevmem ben her taraf et kaynar falan neyse bu sene sakin geçti diyordum ki yan komşu az önce et getirdi bir tepside. Bozulmasın dolaba koy dedi ama yani ben onu tepsiden alıp poşete nasıl koyacağım ? Sevabına biri gelsin şunu dolaba koysun ya. Sonra ikinciye zile tekrar bastı bak bu sırf et bilmem neresinden senin için koyuyorum bunu da dedi ben o anda koyma diye bağıracaktım da zor tuttum kendimi. Ben sevmem diye geçiştirdim. Of ben bu sepsideki şeyleri poşete nasıl koyacağım vıcık vıcık.

Edit: Saç rengim haricinde babama çok benzerim. Umarım saç beyazlama konusunda da ona benzerim adam 60 yaşına geldi 2- 3 tane beyaz teli var kafasında. Hep dua etmişimdir öyle olsun diye. Bir de başka bir şey için umarım anneme benzemem dedim ama onu burada söylemeyeceğim. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

• Forum Admin

Amy soracaktım bir türlü denk gelmedi. İmzan hangi mangadan? Çizimleri okuduğum bir mangaya benzetiyorum da. :D Bu arada bana hiç öyle demezlerdi teyzeler. Bana iyi bakmışlar. :P Öldürseniz dalak yemem işte itirafım geliyor. :P

Stadust Wink'ten

İtiraf ediyorum ömrümün en bakımsız günlerini geçiriyorum mesela banyo yaparken life ihtiyacım kalmıyor ellerim keçe gibi zaten ellerimle ovsam yetiyor :D :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oğlum ben de güzel hatunlara bakıyorum bir saniye ?? :huh: Yanlış anlayabilirsiniz çok sallamam gerçi. :lol:

Kanka o etleri tepsiyle dolaba koydum alttaki raf full et. :wacko:

İtiraf ediyorum sadece bir kişiden harçlık aldım. Adalet mi bu ?? Benim ruhum genç diye tabela asacağım boynuma. :D

Konu son 2 haftada 40 sayfaya ulaştı şuan çok mutluyum. :lol: :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.