Jump to content

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

İtiraf ediyorum çok deli uyuyorum. :ph34r: Bugün battaniye yerde, çarşaf ayaklarımın altında yorgan da yatağın başka bir köşesinde yığın halinde duruyordu. Telefonum da yatağın altına böyle ortalarına kadar ilerlemiş bir halde iki parça halinde bulundu. :ph34r: Onun oraya nasıl gittiği hala kafamda büyük bir soru işareti. Resmi ekleyen Yetkililerden cevap bekliyom. :mellow:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

iki parça halinde derken tam ortadan mı kırılmış yoksa kabından mı ayrılmış :D eğer ortasından kırılmışsa belki karete hareketi filan denemişsindir rüyanda :D

Ya benim takoz telefonum kayar kapak. Kapak açıktı bataryası da yatağın diğer ucundaydı düşmüş olsa bile yatağın orasına uçma şansı yok. Hadi uçtu diyelim neden açık halde dimi.. Of of ben dün nasıl uykuya daldım acaba ? :unsure:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya benim takoz telefonum kayar kapak. Kapak açıktı bataryası da yatağın diğer ucundaydı düşmüş olsa bile yatağın orasına uçma şansı yok. Hadi uçtu diyelim neden açık halde dimi.. Of of ben dün nasıl uykuya daldım acaba ? :unsure:

o gün hangi animelerin etkisi altında kaldın gerçeği söyle :D kesin orada gördüğün bir hareket ile yapmışsındır onu :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

o gün hangi animelerin etkisi altında kaldın gerçeği söyle :D kesin orada gördüğün bir hareket ile yapmışsındır onu :D

Ben bu sene anime izlemiyorum ki. :huh: Rüyamda dershanedeki fizik hocam 3 yıldır küs olduğum arkadaşımla aramızı yapıyordu mutluluktan uçuyordum. Belki mutluluk içindeyken garip hareketler yapmış olabilirim. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben bu sene anime izlemiyorum ki. :huh: Rüyamda dershanedeki fizik hocam 3 yıldır küs olduğum arkadaşımla aramızı yapıyordu mutluluktan uçuyordum. Belki mutluluk içindeyken garip hareketler yapmış olabilirim. :D

barışmayı bu kadar istiyorsan, küçük bir jest yapıp ilk adımı sen atsana...

Resmi ekleyen böyle bakarsan, kimse dayanamaz..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.