Jump to content

Recommended Posts

Okulda insanların beni sinirli tanımaları bu aralar baya belli etmesemde üzüyor :D mesela bu gün c sınıfına gittim hocaya soru sormaya kızlar hemen atladılar zayıflamışsın diye hocam ise sinirden vermiştir kiloları diyor yok yani bir iki gün sinirden delirdim diye sinirli biri miyim de T_T 

Neyse başka bir şey daha itiraf edeyim ve gideyim .....

Sevdiği şey yerine gidip oyun oynayan erkeklerin soyunu sopunu kurutasım geliyor*-* tuvalet terliği ile ağızlarına vurasım veeee panda düşsün üstlerine de kalkamasınlar oturdukları yerden -_-

Yok canım ne siniri sakinim ben:cruch-onion-head-emoticon:

• Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu ama yine de canım istedi. :lol: Hadi bari üzmeyin beni iki itiraf edin ya da eder gibi yapın. Eheheh. :D

Bildiğiniz gibi gece yemek yemek sağlıksızdır ve evet benim geçen gece canım lokum çekti iki tane lokumu ağzıma attığım daha sonra buna pişman olup geri çıkardığım doğrudur. O an kendimi diyetteki bir kadın gibi hissetmiş olmam da doğru. Eee ama şu anki gibi sabaha kadar oturursan canın sıkılır bu da boğaza arada vuruyor.

• 3 months later...

her şeyin toplamda ulaşacağı hedef bi nokta görünüyor

ama adı üstünde o bir nokta yani sonrası yok.

o yüzden oraya ulaşmak istemezler anlarım

ama ulaşmamak için burayı bu kadar mahvetmek gerçekten şart mıydı?

hiç sanmıyorum.

evet itirafım bu. mahvetmenin şart olduğunu, gerektiğini hiç sanmıyorum

• 2 weeks later...

Bazen insanlara,

Spoiler

gerizekalı

..diyesim geliyor. Bazen kendimi tutmak istemiyorum. -,- Çok saçma işkence yöntemleri denetmek için resmen yalvarıyorlar. T^T Keşke yan rolde oynayan çizgi karakter olsaydım. Anime veya manga bitince benim de hayatta kalma görevim bitseydi. ;_; Ayrıca Betül'ü de özledim. T_T 

Bugüne kadar bilerek sadece 2 kişiyi üzdüm. Hatta ağlattım. Nedeni: adalet yerini bulsun diye. Geri kalanlar hep tesadüf veya pişmanlıkla oldu. Maalesef o üzdüğüm 2 kişi şu an benden daha mutlu görünse de biliyorum, o zaman haklıydım bitti gitti.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Grompartos
      Selam sitede dolaşırken canım sıkıldı ve bu konuyu açtım neyse.
      Kurallar:
      -Anime isimi yazmak yok yani 5 kelime ile örneğin ore dake haireru kakushi dungeon falan yazmak yok.
      -5 kelime ile anlattıktan sonra sakın anime ismi yazmayın ona topluluk karar verecek.
      -Hiç bilinmeyen ya da çıkmayan animeleri anlatmayın.
      Bu kadar cevaplarınızı bekliyorum.

• By lavoise
      Duygulu olarak;
      Neden biz? Bizim amacımız sunucuda eğlenmek ve eğlendirmek bu yüzden elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Bazı akşamlar beraber toplanıp oyunlar oynarız yeni kişileri aramıza alır sohbetler ederiz yeri gelir anime izleriz yeri gelir daha derin konulardan bahsederiz ama saygı ve sınır çizgimizi kesinlikle aşmayız, kısacası buraya gelmelisin.

Teknik olarak;
      => 30 Adet Renk Seçeneği
      => Gelecek Animeler Hakkında Bilgilenin.
      => Anime Haberlerine Bakın.
      => Animeler Yayınlanınca Bildirim Alın.
      => Anime Haberleri ve Tanıtımları.
      => Anime Kültürünü Yaymak için Açılmış Gönüllü Bir Platform.
      => Rütbe sistemi yok herkes eşit.
      => Nezih bir ortam küfür ve argo uyarılmadan banlanır.
      => Sohbet edebileceğiniz samimi kurucu ve üyeler.
      => Çeşitli oyunlar oynayabileceğiniz botlar ve odaları.
      => Sesli kanallarda oynadığımız farklı oyunlar.
      => Sürekli yapılan yenilikler ve güncellemeler.
      => Çoğu zaman yapılan etkinlikler.

Görseller;
      - (500kb Sınırı olduğu için koyamadım :( görselleri sıkıştırıp konuyu tekrar güncelleyeceğim - 

Katılmak için;
      Alternatif #1 => https://discord.gg/BQFP5Az
      Alternatif #2 => https://discord.me/animece
      Alternatif #3 => https://disboard.org/tr/server/746295576156438578

*Kayıt sistemi yok, onay kodu yok ve ses teyit yok.*
    • By Amygirl
      Eski konuda artık aktif olmayan kullanıcıların da boş yere yer kaplayan iletileri olduğu için, o konu çok dolduğu için muhabbete buradan devam ediniz. Eski konuyu yarın sileceğim.

Eee nasılsınız? 
    • By nyarlko
      Google Playde bulunan Nyarlko's Anime Boy VR oyununu aşağıdaki kodlarla bedava alabilirsiniz. Beğendiyseniz yorum bırakmayı unutmayın. 100 kişiyle sınırlı acele edin. İyi eğlenceler. 
      Oyunu oynamak için herhangi bir VR başlık yeterlidir Google Cardboard gibi. Her VR başlıkta çalışmak üzere tasarlandı ucuz karton başlıkta bile çalıştırabilirsiniz. Tam deneyim için başlıkla aynı anda kulaklıkda kullanın.
      Not: Pahalı bir donanım gerektirmez. 10 TL lik Kartondan VR gözlükle bile oynayabilirsiniz. Dışarı çıkamıyorsanız herhangi bir karton ile youtube üzerinden bakıp yapabilirsiniz.

Uygulama Linki Google Play : Anime Boy VR
      Tanıtım görselleri:

Hediye kodları:

• By AiChan01
      Bu arkadaşın adeta ölümsüz olduğunu düşünmek bir yandan da o kadar çekilmez olduğunu bir kenara koyarsak tarz olarakta sınıfta kalmış gibi görünüyor...

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.