Jump to content

Recommended Posts

6-7 yaşlarımdayken bir gün etek giymiştim. O gün amcam da bizdeydi.

Kız çocuğu dediğin etek giyer, edepli ahlaklı olur, gibisinden bir şey söylemişti.

Sözde iltifat ediyordu ama söylediklerini nasıl sevmediysem bir daha etek giymedim.

Yakın zamanda elbise giymeye başladım umarım bir gün kendim isteyerek etek de giyebilirim -son-.

• 1 month later...
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu ama yine de canım istedi. :lol: Hadi bari üzmeyin beni iki itiraf edin ya da eder gibi yapın. Eheheh. :D

• 2 weeks later...

İlk okulda sınıfımızdaki erkekler bizleri sinirlendirdiklerinde, onları kovaladığımız zaman hemen lavaboya kaçarlardı. Ben her seferinde de bilmeyerek erkek wc lerine dalıyordum. Bunu hoca gördüğünde çok kızmıştı ve erkek wc sine girdiğim için alay konusu olmuştum  ĞPŞİSALÖDÇKJIJOŞSDLÇMÖNJBHGDUAIJLG

• 3 weeks later...

İtiraf ediyorum insta***da "bendogacan" diye bir hesap var her paylaşımında inekleri kuzuları öpüp koklayıp sarmaş dolaş müzikler eşliğinde dans ettikleri iletiler paylaşıyor, ben bu hesaba acayip imreniyorum.

Çocuk 40-50 yaşlarımdan sonra yaşamak istediğim hayatı yaşıyor:loveloveplz:

Daraltı bastı Osman aga diye dalıcam:bleeding-onion-head-emoticon: yani yeter vallahi billah yeter min 5 sene öncesi sitenin yorumlarına yazdıklarıma gelip tartışma çıkaran şahıslardan usandım işiniz gücünüz mü yok ben ne yazdığımı unutmuşum yukarda ne konuşulduğunu unutmuşum gelip bana toksinlik  yapma diyor yok başkası bambaşka defol git yorum yazma der yani bilemiyorum bunların önüne de geçilmez sitede ne kadar yorum yaptıysam üşenmeyip silesim var durduk yere hakarete uğruyorum ya küfür yiyorum :whaaat3-onion-head-emoticon:

Ortaokulda sınıfın saatini kırmıştım. Kimse görmesin diye sınıftaki dolaba saklamıştım ertesi gün sabah erkenden gelip saati başka bir sınıftaki saat ile değiştirdim. Değiştirdiğim sınıfın önünden geçip duruyordum birşey olacak mı acaba diye sınıf öğretmenleri sınıftakilere bayağı bağırmıştı. Affet beni tanrım üstünden 4 yıl geçti biliyorum ama affet 😔

bazen tatlı falan yaparken hazır malzeme almak için markete gitmeye üşeniyom bende evde kendim yapıyorum malzemeyi, yapabileceğim bir şeyse

biliyorjm böylesi daha zor ama ne biliyim daha kolaymış gibi geliyo

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Grompartos
      Selam sitede dolaşırken canım sıkıldı ve bu konuyu açtım neyse.
      Kurallar:
      -Anime isimi yazmak yok yani 5 kelime ile örneğin ore dake haireru kakushi dungeon falan yazmak yok.
      -5 kelime ile anlattıktan sonra sakın anime ismi yazmayın ona topluluk karar verecek.
      -Hiç bilinmeyen ya da çıkmayan animeleri anlatmayın.
      Bu kadar cevaplarınızı bekliyorum.

• By lavoise
      Duygulu olarak;
      Neden biz? Bizim amacımız sunucuda eğlenmek ve eğlendirmek bu yüzden elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Bazı akşamlar beraber toplanıp oyunlar oynarız yeni kişileri aramıza alır sohbetler ederiz yeri gelir anime izleriz yeri gelir daha derin konulardan bahsederiz ama saygı ve sınır çizgimizi kesinlikle aşmayız, kısacası buraya gelmelisin.

Teknik olarak;
      => 30 Adet Renk Seçeneği
      => Gelecek Animeler Hakkında Bilgilenin.
      => Anime Haberlerine Bakın.
      => Animeler Yayınlanınca Bildirim Alın.
      => Anime Haberleri ve Tanıtımları.
      => Anime Kültürünü Yaymak için Açılmış Gönüllü Bir Platform.
      => Rütbe sistemi yok herkes eşit.
      => Nezih bir ortam küfür ve argo uyarılmadan banlanır.
      => Sohbet edebileceğiniz samimi kurucu ve üyeler.
      => Çeşitli oyunlar oynayabileceğiniz botlar ve odaları.
      => Sesli kanallarda oynadığımız farklı oyunlar.
      => Sürekli yapılan yenilikler ve güncellemeler.
      => Çoğu zaman yapılan etkinlikler.

Görseller;
      - (500kb Sınırı olduğu için koyamadım :( görselleri sıkıştırıp konuyu tekrar güncelleyeceğim - 

Katılmak için;
      Alternatif #1 => https://discord.gg/BQFP5Az
      Alternatif #2 => https://discord.me/animece
      Alternatif #3 => https://disboard.org/tr/server/746295576156438578

*Kayıt sistemi yok, onay kodu yok ve ses teyit yok.*
    • By Amygirl
      Eski konuda artık aktif olmayan kullanıcıların da boş yere yer kaplayan iletileri olduğu için, o konu çok dolduğu için muhabbete buradan devam ediniz. Eski konuyu yarın sileceğim.

Eee nasılsınız? 
    • By nyarlko
      Google Playde bulunan Nyarlko's Anime Boy VR oyununu aşağıdaki kodlarla bedava alabilirsiniz. Beğendiyseniz yorum bırakmayı unutmayın. 100 kişiyle sınırlı acele edin. İyi eğlenceler. 
      Oyunu oynamak için herhangi bir VR başlık yeterlidir Google Cardboard gibi. Her VR başlıkta çalışmak üzere tasarlandı ucuz karton başlıkta bile çalıştırabilirsiniz. Tam deneyim için başlıkla aynı anda kulaklıkda kullanın.
      Not: Pahalı bir donanım gerektirmez. 10 TL lik Kartondan VR gözlükle bile oynayabilirsiniz. Dışarı çıkamıyorsanız herhangi bir karton ile youtube üzerinden bakıp yapabilirsiniz.

Uygulama Linki Google Play : Anime Boy VR
      Tanıtım görselleri:

Hediye kodları:

• By AiChan01
      Bu arkadaşın adeta ölümsüz olduğunu düşünmek bir yandan da o kadar çekilmez olduğunu bir kenara koyarsak tarz olarakta sınıfta kalmış gibi görünüyor...

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.