Jump to content

GİNTAMA 6. sezon başlıyor

kafadandarbe

Önerilen İletiler

benim tahminimce eğer çıkan film tutar ve yeni sezondanda istenen reyting alınırsa bir 6. sezonun ardından 7. sezonu görürüz gibime geliyor :) hatta 8' e bile uzar inşallah gerçi sket dance buna biraz engel olur ama işin ucundaki gintama ve ne yapacağı hiç belli olmaz her bittiğinde eksikliği hissedilip yeniden başladı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence Gintama baya devam edicek gibi konu ve hikayede çok sıkıntı olacağını düşünmüyorum komedide malzeme her zaman çokdur , ayrıca anketlerde komedi türünde en iyi anime seçilmiş ztn bitmeside Tv tokyo'yu sıkıntıya sokdu . Bleach konusuna gelince mangakası sağlık sorunu nedeniyle mangayıda beklemeye aldı diye bir yazı vardı .

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hadi ya, aslında onunda devamını beklerdim ama mangaya bile ara verdiyse ya biter yada deli gibi istek gelir yeni biriyle eski usul devam eder ama bence ikinci şık oldukça uzak seçenek :( aman canım gintama devam etsinde ayrıca sadece komedi değil aksiyon olarakta karakterlerin sağladığı çok büyük bir avantaj var her an farklı bir format olarak değişip ve eski haline geri dönebiliyor

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.