Jump to content

Anime Dövmeleri!!

slimjack

Önerilen İletiler

Arkadaşlar birden aklıma geldi (neden bilmiyorum arasıra gelirler bana :) ) ve bende böyle bir konu açmak istedim. Biliyorum bizim forumda pek böyle bir dövme yaptırmaya pek kimsenin cesaret edeceğini düşünmüyorum ama yinede anime karakterlerinin dövme şekillerinin nasıl durduğunu merak ettim ve bende size göstermek istiyorum. İçlerinden en güzel olanlarını seçtim.

Sizinde hoşunuza giden dövmeler varsa burda paylaşabilirsiniz.

Belki inanmıycaksınız ama içinde +18 içerikli yaptıranlar bile vardı yuh dedim resmen!

Bunun animeyle bir ilgisi yok ama gerçekci olması hoşuma gitti doğrusu...

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Bu dövme de çok tatlı durmuş!

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Uyurken bile gözlerim açık :)

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Favorim :lol:

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aklıma gelmemişti insanların böyle bir şey yapacağı ama bunu göstermen hoştu :D luffy ninki çok hoş çizilmiş :) ama şahsen ben dövmelerden nefret ederim.. :P

Açıkçası bende yaptırma taraftarı değilim ama şöyle bir düşünmedim de diyemem. Aslında daha fazla koymuştum ama site kabul etmedi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben dövmemi yaptırmadan önce anime karakteri yaptır diyen çok olmuştu.

Belli bi' anime karakterindense animevari bi çizimler daha mantıklı oluyor bence. Ama yine de şu kızın dövmeleri favori dövmelerimden birisidir;

Resmi ekleyen

Şahsen böyle bi' şey yaptıracağımı hiç ama hiç sanmıyorum ama yaptıranları da cidden tebrik ediiyorum. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben dövmemi yaptırmadan önce anime karakteri yaptır diyen çok olmuştu.

Belli bi' anime karakterindense animevari bi çizimler daha mantıklı oluyor bence. Ama yine de şu kızın dövmeleri favori dövmelerimden birisidir;

Resmi ekleyen

Şahsen böyle bi' şey yaptıracağımı hiç ama hiç sanmıyorum ama yaptıranları da cidden tebrik ediiyorum. :D

kanka seninki ne dövmesi hazır konu açılmışken :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.