Jump to content

ichigonun içindeki holow vaste-lode'mi?

warfare789

Önerilen İletiler

Fajimutsu sen mi bana bleach'i ogretecen? :)/>

Kubo tite r�portajinda soylemis kafasina gore takildigini ama artik bir duzeni oldugunu,adam hala sacmalama diyor

Seriyi takip etmemissin diyor.cilt cilt okudum ben bu mangayi ve duayenleriyle konusuyorum surekli

Kendi kurgunuzla bleach takip edecekseniz baskasina yorum yapamazsiniz

Felsefe bilgisi olmayan bleachi boyle takip eder;ichigo'nun o haline vast lorde der

Getsuga tenshou'nun shikai teknigi oldugunda manga sayfasi olmasina ragmen israr eder :)/>

Ders vermeyin,ders alin ogrenin

Okudukca guluyorum yorumuna ya

Edit:vaste lorde yiyerek olunmaz.bunu kral olucam diyen,kral olarak gosterilen grimmjowun yiye yiye olamamasindan anlayamiyir musunuz?

Ulquiorra'nin o resmini vermissin.o one shoti okumadin mi peki?ulquiorra'nin dogdugu ortama sozlerinin manasina hic mi bakmadin?yiye yiye potansiyelin varsa vaste lorde olurmussun...

ee başka bişeye cevap veremiyorsun çünkü o yüzden . Benim anlatmak istediğim olay ne olay şu fullbring ve shinigami güçleri ayrı bişey .İchigo fullbringteyken zaten shikaiye geçme şansı yok tabikide getsuga tenshou kullanabilir .Sen adamın shikai kullanma şansı yokken getsuga tenshounun shikai gerektirmediğini nereden bilecen.Fullbringte getsuga tenshou atabiliyor demekki anca bu yorumu yapabilirsin.Ama bu dediklerini birde ichigo ilk bölümlerde sadece rukianın shinigami güçlerini kullanırken diyebilirmisin.Diyemezsin ama asıl onun için demen gerekir.Çünkü ichigo orada shikaide değil peki orada getsuga tenshou atmışlığı varmı ? yok.Kısacası anlatmak istediim ichigo shinigami halindeyken ( bana hâla saçma sapan fullbring örnekleri verip durma ) getsuga tenshouyu shikaiye geçmeden atamayacağı.Fullbringte atar fullbring çok ayrı bişey neden onu örnek veriyorsun onuda anlamış değilm heralde aradaki farkı ayırt edemiyorsun. Şimdi seninle bleachmi tartışacağız birde

İchigonun içindeki hollow vaste lorde mi?Kesinlikle evet,neden?Çünkü yüzlerce bölüm anime+manga yı izledim ve izleyen herkes bilir ki ichigo bir güce kavuşacaksa,öğrenecekse,o gücü uğraşır didinir öğrenir ve onu eğitenlerden de daha önce bilenlerdende daha iyi daha güçlü olur.Hatta bir adım daha ileri gidilir ve atıyorum; 'ichigonun içindeki hollow mega-ultra hollow vaste lorde espadaymış' :D denir.Sürekli bir p-up durumu var ichigonun....Eee ana karakter tabi güçlü olsun,bişey demiyoruz ama ahanda buraya yazıyorum bakın kesin böyle olur:D

Vaste lord olma konusunda fajimutsu ya katılıyorum,grimmjowun yanındaki elemanlar,patros falan filandı yanlışsam düzeltin.Grimmjowa biz ne zamandır yiyoruz,bi değişiklik yok,gelişimimiz durdu gibilerinden bişeyler söylüyorlar ve grimmjow hepsinden bi ısırık alıp :D yoluna tek devam ediyor.yani yiye yiye vaste lorde olunur ama gerekli ve yeterli şart o hollowun potansiyelinin olmasıdır.adamlar ağzıyla söylüyo işte yemelerine rağmen gelişmiyorlar ama grimmjow gelişmeye devam ediyo.Demek ki adamına göre....

Getsuga tenshou shikaidemi atılır yalnızca?İsshin shikaiye geçmeden attı ama tabi biz ichigodan bahsediyoruz.Ama bence!bunu pek bilemeyiz çünkü ichigonun kılıcı hiçbir zaman kınına sokulan klasik katana modunda(shikaide değilken) peydah olmadı.Rukiayla gücünü ilk kazandığı zamanlarda da kılıç dev gibi bişeydi yani bence o zamanlarda da shikaideydi.İchigo hayvan :D gücünü kontrol eder de kılıcı shikaiden normale çevirir de o zaman getsuga atarsa öğrenmiş oluruz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 43
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Tōshirō Hitsugaya Hollowların kaça ayrıldığı anlatırken orada bir kaç görüntü geçiyordu...Vaste lode'den bahsederkende şu görüntü geçmişti Link;http://t3.gstatic.co...PskdRxJfRQUJ_E6 yani İchigonun dö

Yarın bir gün İchigo dayı tarafından cadı ırkına aitmiş aslında bir peri kanı taşıyormuş falan deseler inanırım bu gidişle yuhh diyorum yaa hiç böyle karma bir melez görmemiştim :D

hahaha :D olur mu olur yani. Ben Kubo olsam çok deli şeyler eklerdim.

• 4 ay sonra...

İç hollowun Vaste lorde olduğuna eminim dövüş kabiliyetini gördüm bir shinigamiye göre çok üstündü espadaya görede kılıcı "sıradan bir savurmayla" etrafı dağıtan bir kaptan veya espada görmedim.gerçi onu geçtim ulgi ile olan savaşta bişey dikkatimi çekti ulgi iç hollowa vuracakken bir anda arkasında belirmişti iç hollow ulgide şaşırmıştı bu flaş adım olmaz gelişini hissedemedim diye kendi söylemişti yani shinigami yeteneklerinin ötesine geçtiği çok belli oluyor.ayrıca dev cerosu kılıç kabiliyeti kesinlikle bir kaptandan üstündü yamamotodan bile öyle şeyler çıkmadı.yani kısacası espadalara göre bile üstün olduğu belli Ben kesinlikle Vasto lorde diyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hacı vaste lord seri de malesef tek bir kişi o da 3 nolu espada. İchigonun içindeki holowun gücü muazam ama melez bir holow olan ichigonun vaste lord olma gibi bir şansı yok. Vaste lord demek en güçlü holow demek değildir. 3.nodan sonrakilerde garip bir durum var zaten. 2. no hell of king. 1. no muazam bir reitsuya sahip,aizen onu yontuyor. YAmmy ise sürekli reitsu artıran bir varlık.

İchigonun iç dengesi bozuk beyler,yortık dondan çıkar gibi bir güç geliyor. Qincy+holow+şinigami=ichigo=ruh kralı

İchigonun içinde ki holow vaste lord değildir. Espadaların hiçbirinin vaste lord olmadığı denmişti. Gerek maskesi ve görünüşüyle yeni bir varlık. İchigo seri de tek varlık beyler eşi benzeri yok. Mangada şu bölüme geldi hala iç dengesi tam açıklanmış değil.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hacı vaste lord seri de malesef tek bir kişi o da 3 nolu espada. İchigonun içindeki holowun gücü muazam ama melez bir holow olan ichigonun vaste lord olma gibi bir şansı yok. Vaste lord demek en güçlü holow demek değildir. 3.nodan sonrakilerde garip bir durum var zaten. 2. no hell of king. 1. no muazam bir reitsuya sahip,aizen onu yontuyor. YAmmy ise sürekli reitsu artıran bir varlık.

İchigonun iç dengesi bozuk beyler,yortık dondan çıkar gibi bir güç geliyor. Qincy+holow+şinigami=ichigo=ruh kralı

İchigonun içinde ki holow vaste lord değildir. Espadaların hiçbirinin vaste lord olmadığı denmişti. Gerek maskesi ve görünüşüyle yeni bir varlık. İchigo seri de tek varlık beyler eşi benzeri yok. Mangada şu bölüme geldi hala iç dengesi tam açıklanmış değil.

ama şimdi vaste lorde en güçlü holow değilmi yani o zaman 1. espada ve 2. espada ne ? hiç anlamıyorum :D bunları çok karıştırdılar orayı :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ama şimdi vaste lorde en güçlü holow değilmi yani o zaman 1. espada ve 2. espada ne ? hiç anlamıyorum :D bunları çok karıştırdılar orayı :D

Hangi olay karışık değil ki bleachte. Baraganın çürümesi,starkın kurtları aizen tarafından verilmişti. Vaste lord olmak için,holow evrimini tamamlaman gerekiyor. Melez biri olan ichigo için imkansız bir durum bu. Vaste lord en güçlü holowlar evet. Ama 2,1,0 nolu espadalar sıradan holow değiller. Biri holow kralı,birinin muazam bir reitsusu var. Diğeri ise aizenin deneyleri sonucu sınırsız reitsu artırabilen bir varlık. İchigo cacık oldu zaten
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hangi olay karışık değil ki bleachte. Baraganın çürümesi,starkın kurtları aizen tarafından verilmişti. Vaste lord olmak için,holow evrimini tamamlaman gerekiyor. Melez biri olan ichigo için imkansız bir durum bu. Vaste lord en güçlü holowlar evet. Ama 2,1,0 nolu espadalar sıradan holow değiller. Biri holow kralı,birinin muazam bir reitsusu var. Diğeri ise aizenin deneyleri sonucu sınırsız reitsu artırabilen bir varlık. İchigo cacık oldu zaten

mangadan da tekip ediyorum valla neler çıktı neler :D

bizim şimdiye kadar zhangetsu diye bildiğimiz adam zhangetsu değilmiş :D asıl zhangetsu hani şu ichigonun beyaz hali gibi duran holow var ya asıl zhangetsu o imiş flan :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu sabah araştırdım çoktan bu soruyu cevaplamışlarhttp://bleachfantr.aforumfree.com/t565-vasto-lorde-ogihci İçhigonun melez olmasının hiçbir önemi yok sonuçta iç hollow onun ayrı bir gücü vede iç hollowda sürekli gelişen biri seviye atlayan iç hollowla yaptığı dövüşte iç hollow sakın bidaha fırsat verme bana yoksa beni durduramssın demişti onu geçtim movie 4 de zaten kokuto vasto lorde olduğunuda söylüyor Ogihçi diye kaptan hitsugayanın tanımına tamamiyle uyuyor boynuzları vücudu herşeyden öte cerosnunu boynuzunda taşıması içhigo melez olsun yada olmasın bu iç hollowun vasto lorde gücüne ulaşmasına bir engel değil sonuçte espada ve kaptanlardan savaş kabiliyetinin üstün olduğunu kesinlikle kanıtladı melez diye inkar edecekseniz bu zaten fikrinizi zorla kabul ettirmek için bir bahaneden başka bişi değil seri boyunca melezse vasto lorde olamaz diye bişide duymadım gücü ruh kralı gibide olsa belki maske kırılınca gücü bitebilir belki içhigo ile içhollow birdir fark etmez sonuçta seviye vasto lorde gönüşte dahil tüm bilgiler beni Vaste lorde olduğunu kanıtladı hepsi bu kadar.Ben Vasto lorde olduğunu düşünüyorum
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 9 ay sonra...

Ohoo konunun cılkı çıkmış espadalara vaste lorde diyo adamlar neyin kafası bu ? İchigoya gelirsek anne tarafı safkan quincy baba tarafı ruhlar toplumunun 4 asil ailesinden olan Shiba clanından olan shiba isshin reyiz kurosaki isshin diyolar ama asıl adı eski 10takım kaptanı shiba isshin kaçışıyla birlikte shiba clanı gözden düştü ve sürüldü ganju ve kuukkaku ile akrabalar sadece kuukaku biliyor olayları olayın dışına uçtum biliyorum ama napim pkudum çoğu yorumu kim olduğunu bilen yok ichigonun

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bence yarı hollow olanların içlerindeki holowlar kişinin gücü ve iradesiyle doğru orantılı. Kişi ne kadar güçlü ise hollow halide o denli güçlü oluyor. Dikkat ederseniz ichigonun hollowu da içhigo gibi pes etmeyen teslim olmayan bir kişiliğe sahip ichigo ne kadar güçlü iyi enerjiye sahipse oda o kadar güçlü kötü enerjiye sahip. Ha vaste lode mi değil mi anlamak zor ama bence hollow sıralamaları bir yana en güçlü hollowlardan biri.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.