Jump to content

ichigonun içindeki holow vaste-lode'mi?

warfare789

Önerilen İletiler

Edit: Mangayı baştan sona özet geçen bir spoiler yaptım, ona göre yani :)

Bleach izleyeli uzun zaman oldu ama mangasını hala okuduğum için el atmak istedim konuya.

Ulqiorra İchigo ile dövüşürken 3. dönüşümü gerçekleştirdi ve bu dönüşümünü Aizen'den bile gizli tuttuğunu söyledi. Yani diğer arrancarlar harribolar jelibonlar hava cıva diyor. tek atarım diyor. Şimdi İchigo'nun son hollow formu da buna tek attı, vaste lorde mi dayanır ona?

Bunlar bir tarafa, İchigo hem insan, hem shinigami, hem fullbringer kullanıcısı, hem de quincy(Quincy soyundan geliyor ancak bu güçleri kullanmaya yeni başladı) Kubo bu elemanı tarhana çorbasına çevirdi. Şimdi bir de ruh kralının sarayında kasmaya başladı. Kılıcı falan şekilli şemalı olacak yani. Bkz. İllidan's sword. Bir de bu veledin babası tam bir muamma. Bana öyle geliyor ki isim yapmış bir shinigami, böyle densetsu tarzında. Annesi de sağlam quincy miş. Lafı dolandırayım mı biraz daha? Çorba?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 43
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Tōshirō Hitsugaya Hollowların kaça ayrıldığı anlatırken orada bir kaç görüntü geçiyordu...Vaste lode'den bahsederkende şu görüntü geçmişti Link;http://t3.gstatic.co...PskdRxJfRQUJ_E6 yani İchigonun dö

Yarın bir gün İchigo dayı tarafından cadı ırkına aitmiş aslında bir peri kanı taşıyormuş falan deseler inanırım bu gidişle yuhh diyorum yaa hiç böyle karma bir melez görmemiştim :D

hahaha :D olur mu olur yani. Ben Kubo olsam çok deli şeyler eklerdim.

Bleach izleyeli uzun zaman oldu ama mangasını hala okuduğum için el atmak istedim konuya.

Ulqiorra İchigo ile dövüşürken 3. dönüşümü gerçekleştirdi ve bu dönüşümünü Aizen'den bile gizli tuttuğunu söyledi. Yani diğer arrancarlar harribolar jelibonlar hava cıva diyor. tek atarım diyor. Şimdi İchigo'nun son hollow formu da buna tek attı, vaste lorde mi dayanır ona?

Bunlar bir tarafa, İchigo hem insan, hem shinigami, hem fullbringer kullanıcısı, hem de quincy(Quincy soyundan geliyor ancak bu güçleri kullanmaya yeni başladı) Kubo bu elemanı tarhana çorbasına çevirdi. Şimdi bir de ruh kralının sarayında kasmaya başladı. Kılıcı falan şekilli şemalı olacak yani. Bkz. İllidan's sword. Bir de bu veledin babası tam bir muamma. Bana öyle geliyor ki isim yapmış bir shinigami, böyle densetsu tarzında. Annesi de sağlam quincy miş. Lafı dolandırayım mı biraz daha? Çorba?

spoiler sağlam geldi yanlız mangayı takip etmiyordum cidden sağlam yedim kafama :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Edit: Mangayı baştan sona özet geçen bir spoiler yaptım, ona göre yani :)

Şuan şoke olmuş durumdayım mangayı okumadığımdan kaynaklanan bir şaşkınlık üç varlık karışımı diyordum adam dörde çıkmış :o :o

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yeminle okudum güldüm ya :D yeminlen çok güldüm bleach ın yazarı raskele yazan biri şimdi kaçtane düşman çıktı hepsi de ilk çıktığında ichigonun çok üstündeydi bankai yi öğrenmeden önce bütün kaptanlar çok güçlüydü kimse onlarla yarışamazdı o bankai yi öğrendi espada lar çıktı resmen 2 kaptan zor yeniyordu ilk 3 espadayı :D arkadaşlar ichigo nekadar güçlenirse güçlensin yeni düşman ilk çıktığında ichigodan güçlü gösterilir şimdi mangadaki qunciler gibi :D

vasto lorde olayına geri dönersek espadaların ilk 4 ü vasto lorde 2 . olan amca dışında o ayrı bir olay gibime geliyo çünkü pek holawa benzemiyordu holowkende :D ichigonun içinde yatan sadece holow bilinci bu bilinc elegeçirdiği vücudun ruhsal gücüne göre sınıflandırılır yani içhigo vasto lorde benzeri bir şey oluyor orda ama tam değil yani saf holow değil o yüzden tmm olarak vasto lorde diyemeyiz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Benim spoilerımı okuyan felç olmuş durumda :D

Yarın bir gün İchigo dayı tarafından cadı ırkına aitmiş aslında bir peri kanı taşıyormuş falan deseler inanırım bu gidişle yuhh diyorum yaa hiç böyle karma bir melez görmemiştim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hahaha :D olur mu olur yani. Ben Kubo olsam çok deli şeyler eklerdim.

Mesela İchigo'nun babasının bankaisiyle İchigo'nunki akraba (Engetsu ve Zangetsu). İchigo şimdi ruhlar kralının sarayında yeni bankaisini kazansın üzerine bir bankai daha kazansın, oda Ringetsu falan olsun, Zangetsu'nun oğlu şeklinde. Zangetsu kılıç olurken Ringetsu zırh olacak. Çift bankai+Quincy+Vaste Lorde Hollow form+Fullbringer. Ateist olur İchigo :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.