Jump to content

ichigonun içindeki holow vaste-lode'mi?

warfare789

Önerilen İletiler

• 4 hafta sonra...
  • Yanıtlar 43
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Tōshirō Hitsugaya Hollowların kaça ayrıldığı anlatırken orada bir kaç görüntü geçiyordu...Vaste lode'den bahsederkende şu görüntü geçmişti Link;http://t3.gstatic.co...PskdRxJfRQUJ_E6 yani İchigonun dö

Yarın bir gün İchigo dayı tarafından cadı ırkına aitmiş aslında bir peri kanı taşıyormuş falan deseler inanırım bu gidişle yuhh diyorum yaa hiç böyle karma bir melez görmemiştim :D

hahaha :D olur mu olur yani. Ben Kubo olsam çok deli şeyler eklerdim.

• 1 sene sonra...

Eğer manga okumuyorsanız okumanızı tafsiye etmem

Arkadaşlar Mangada belirtiliyor manga da belirtiliyor hollow direk ichigonun içinde oluşmuyor

annesine içine aizen tarafında gönderilen vasta lorde giriyor adıda beyaz mangada bakarsanız görürsünüz ayrıca ichigonun içindeki saf bir hollow
çünkü eğer saf olmasaydı zangetsunun yanındayken dövüştüğü sırada ölmüştü ama daha sonra geri geldi çünkü ichigo nun içindeki annesinden gelen bir hollow olduğu için hollow güçleride taşıyor bu yüzden yeni zanpakto çıkacağı sırada zangetsu ''Ben ve O senin asıl güçleriniz biz bir bütünüz diyor'' ve 2 tane kılıç çıkıyor yani anlıyacağınız o hollow vasta lorde...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.