Jump to content

ichigonun içindeki holow vaste-lode'mi?

warfare789

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Aman be zaten manga okumucam basıyorum spoilere.

Not

Senin sayende spoilerin bile zevki kaçtı da neyse <_<

Herkes bir şey söylüyor benim söylediğim mi zevkleri kaçırıyor <_< soru başlı başına spoiler zaten -_- üstelik farkındaysan ben de spoiler yedim :D

Hahahah :D çok güldüm ya, Amygirl, spoilerıma spoiler yapmaz mısın? Okurlarımın heyecanı kaçıyor :D :D

Valla öyle bir niyetim yoktu ama kaçırmışım heyecanı :D bana sadece Amy diyebilirsin bu arada :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 43
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Tōshirō Hitsugaya Hollowların kaça ayrıldığı anlatırken orada bir kaç görüntü geçiyordu...Vaste lode'den bahsederkende şu görüntü geçmişti Link;http://t3.gstatic.co...PskdRxJfRQUJ_E6 yani İchigonun dö

Yarın bir gün İchigo dayı tarafından cadı ırkına aitmiş aslında bir peri kanı taşıyormuş falan deseler inanırım bu gidişle yuhh diyorum yaa hiç böyle karma bir melez görmemiştim :D

hahaha :D olur mu olur yani. Ben Kubo olsam çok deli şeyler eklerdim.

herkes kafasına göre birşeyler sallıyor kubo "rasKele" yazıyormuş.İchigonun içindekine vasto lorde diyemezmişiz. İchigo Ulqiorra ile savaşı sırasında bilmiyorum fark ettinizmi tam anlamıyla öldü.Öldü derken shinigami ve insan olarak öldü.İçinde kalan tek güç hollow güçleriydiki zaten dönüştüğü şeyi biliyoruz.Az öncede dediğim gibi ichigo öldüğü için hollow olarak dirildi orada yani tam olarak saf hollow.Senin yazdığın kubo raskele yazıyor saçmalığınada bende çok güldüm emin ol.Zaten onun için adam geçen hafta yazdığı şeyleri 10 yıl önceki olaylara bağlamayı bildi.Tabii sen anlayamamışsındır ondan gülüyosundur muhtemelen.Ayrıca akıl var mantık var yeni gelen düşman ichigodan güçlü olmasa ichigo gidip buna tek atsa seri nasıl devam edecek ? Allah rızası için bir cevap ver

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

herkes kafasına göre birşeyler sallıyor kubo "rasKele" yazıyormuş.İchigonun içindekine vasto lorde diyemezmişiz. İchigo Ulqiorra ile savaşı sırasında bilmiyorum fark ettinizmi tam anlamıyla öldü.Öldü derken shinigami ve insan olarak öldü.İçinde kalan tek güç hollow güçleriydiki zaten dönüştüğü şeyi biliyoruz.Az öncede dediğim gibi ichigo öldüğü için hollow olarak dirildi orada yani tam olarak saf hollow.Senin yazdığın kubo raskele yazıyor saçmalığınada bende çok güldüm emin ol.Zaten onun için adam geçen hafta yazdığı şeyleri 10 yıl önceki olaylara bağlamayı bildi.Tabii sen anlayamamışsındır ondan gülüyosundur muhtemelen.Ayrıca akıl var mantık var yeni gelen düşman ichigodan güçlü olmasa ichigo gidip buna tek atsa seri nasıl devam edecek ? Allah rızası için bir cevap ver

Yazdığın bütün yorumlara katılıyorum kesin Vaste lorde diyemeyiz belki ama başka bir form görene kadar benim için vaste lordedir...

Ayrıca İchigo o boynuzlu elemana direkmen dönüşmedi animeyi baştan sona izleyenler İchigonun kontrolsüz hollowlaştığındaki şekillerine dikkat etsin...yaratıktan git gide insanımsı bir hal aldı dönüşümleri...özelliklede o haliyle İchigo 0-1-2-3-4 zaten 4'dü ne hale getirdiğini gördünüz bu sayıları çok rahat benzetirdi 0-1-2-3 Espada olarak anılmalıdır onlara Vaste lorde demek Vastelere bir hakarettir :D Ayrıca beğenmiyorsanız Tite içine etti diyorlarsanız izlemeyin arkadaşım şu Türk milletinin şu huyuna kıl kapıyorum eleştiriyor...ama yine izliyor sonra yine eleştiriyor madem beğenmiyorsun bozdu artık zevk alamıyorum diyorsan izleme lan!!! Allah Allah çok sinirlendim bak :D ...Ben Naruto ve Bleachten memnunum arkadaş memnun olmayanlar odadan çıksın...

Ayrıca spoiler yiyen konun bu kısmından sonra dışarı çıksın daha fazla yiyebilirler çünkü benden uyarı!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fajimutsu sen mi bana bleach'i ogretecen? :)/>

Kubo tite r�portajinda soylemis kafasina gore takildigini ama artik bir duzeni oldugunu,adam hala sacmalama diyor

Seriyi takip etmemissin diyor.cilt cilt okudum ben bu mangayi ve duayenleriyle konusuyorum surekli

Kendi kurgunuzla bleach takip edecekseniz baskasina yorum yapamazsiniz

Felsefe bilgisi olmayan bleachi boyle takip eder;ichigo'nun o haline vast lorde der

Getsuga tenshou'nun shikai teknigi oldugunda manga sayfasi olmasina ragmen israr eder :)/>

Ders vermeyin,ders alin ogrenin

Okudukca guluyorum yorumuna ya

Edit:vaste lorde yiyerek olunmaz.bunu kral olucam diyen,kral olarak gosterilen grimmjowun yiye yiye olamamasindan anlayamiyir musunuz?

Ulquiorra'nin o resmini vermissin.o one shoti okumadin mi peki?ulquiorra'nin dogdugu ortama sozlerinin manasina hic mi bakmadin?yiye yiye potansiyelin varsa vaste lorde olurmussun...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fajimutsu sen mi bana bleach'i ogretecen? :)/>

Kubo tite r�portajinda soylemis kafasina gore takildigini ama artik bir duzeni oldugunu,adam hala sacmalama diyor

Seriyi takip etmemissin diyor.cilt cilt okudum ben bu mangayi ve duayenleriyle konusuyorum surekli

Kendi kurgunuzla bleach takip edecekseniz baskasina yorum yapamazsiniz

Felsefe bilgisi olmayan bleachi boyle takip eder;ichigo'nun o haline vast lorde der

Getsuga tenshou'nun shikai teknigi oldugunda manga sayfasi olmasina ragmen israr eder :)/>

Ders vermeyin,ders alin ogrenin

Okudukca guluyorum yorumuna ya

Edit:vaste lorde yiyerek olunmaz.bunu kral olucam diyen,kral olarak gosterilen grimmjowun yiye yiye olamamasindan anlayamiyir musunuz?

Ulquiorra'nin o resmini vermissin.o one shoti okumadin mi peki?ulquiorra'nin dogdugu ortama sozlerinin manasina hic mi bakmadin?yiye yiye potansiyelin varsa vaste lorde olurmussun...

ahahah arkadaşım öncelikle benim üstteki yorumum sana değildi bu birincisi

2.si kubo tite demiş dediğin gibi artık bi düzen tutturduğunu yani artık rasgele yazmıyor.Adam bunu belki seneler önce dedi belki 1 ay önce dedi onu bilemiyorumda sen neden geçen haftaki mesajlarında kubo titenin rasgele yazdığını söylüyorsun adamın düzen tutturduğunu okuduğun halde.Bak birde düzen tutturduğunu okumuşsun röportajı okumasan kendin anlayacağını sanmıyorum kubonun bir düzen tutturduğunu sen röportaj okumaya devam et bu konuda kendi kafanla kavrayamazsın zaten.

3.önceki mesajlarıımı okuduysanki sanmıyorum sadece yemekle olmayacağını adjuchasın o potansiyeli içinde bulundarmısı gerektiğinide söylemiştim hatta bu cümleler grimmjowun o bölümlerinde geçiyor açıp okuya / izleyebilrsin.Ayrıca 3. olarak her hollow bir sonraki evrimin başında yeniden doğar belki sen ona dikkat etmemişsindir.Vasto lordeler birden ortaya çıkarmışmış :D güldüm neyse.

4.olarak Felsefe bilgimin olmadığını nereden çıkardın ? felsefeyle vasto lorde arasındaki bağlantıyı nasıl kurdun ? Bu konuda ve diğer konularda ichigoya neden vasto lorde diyebileceğimizi her seferinde farklı farklı nedenlerle açıkladım sen daha elle tutulur bişey söylemedin bi kanıt göstermedin anca muhalefet yapıyorsun yok diyemezmişiz yok olmazmış ..

5- KEndin attığın sayfa ile insanların kafasını karıştırmaya çalıştın ama ondan iki sayfa önce ichigonun getsuga tenshou kullandığını gösterdim ama hâla shikai tekiniği değil diye ısrar eden sensin.Şimdi sakın bana isshin getsuga tenshouyu shikaiye geçmeden kullandı falan deme.ben isshinin getsugası hakkında kesin birşey demedim ama biz burda ichigodan konuşuyor.

6- sen bence insanlara bleach dersi vermeyi bırakta insanlık dersi al biraz.Bir dahada sana denilmeyen şeye atlamazsın umarım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tek biseye cevap vericem basmiyor kafan hala

O verdigimden 2 sayfa once ichigo getsuga tenshou kullaniyor.

Shinigami gucleri yokken,fullbring halindeyken.daha ne ornegi vericem ben sana

Bilerek o sayfayi verdim ki tsukishima acikliyor.demek bu halde de getsuga kullanabiliyor diye

Daha neyden bahsediyosun ya :D

Fullbring ichigo getsuga atiyor.ben shikai sart degile bunu ornek gosteriyorum.adam diyor ki shikai sart degil diye israr eden sensin.

E degil iste sart :D gel de bu adamla bleach konus :D

Bilmeyenlere de soyliyim kubo rastgele yazdigini fullbring arc esnasinda veya baslarken soylemisti

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ee başka bişeye cevap veremiyorsun çünkü o yüzden . Benim anlatmak istediğim olay ne olay şu fullbring ve shinigami güçleri ayrı bişey .İchigo fullbringteyken zaten shikaiye geçme şansı yok tabikide getsuga tenshou kullanabilir .Sen adamın shikai kullanma şansı yokken getsuga tenshounun shikai gerektirmediğini nereden bilecen.Fullbringte getsuga tenshou atabiliyor demekki anca bu yorumu yapabilirsin.Ama bu dediklerini birde ichigo ilk bölümlerde sadece rukianın shinigami güçlerini kullanırken diyebilirmisin.Diyemezsin ama asıl onun için demen gerekir.Çünkü ichigo orada shikaide değil peki orada getsuga tenshou atmışlığı varmı ? yok.Kısacası anlatmak istediim ichigo shinigami halindeyken ( bana hâla saçma sapan fullbring örnekleri verip durma ) getsuga tenshouyu shikaiye geçmeden atamayacağı.Fullbringte atar fullbring çok ayrı bişey neden onu örnek veriyorsun onuda anlamış değilm heralde aradaki farkı ayırt edemiyorsun. Şimdi seninle bleachmi tartışacağız birde

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.