Jump to content

Çöp Adamdan Sonra Anca Bu Kadar Geliştim. :D | Güncellendi.

Toprakezgi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 51
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yanlış hatırlamıyorsam movielerden birinde söylüyordu ama benim için en iyi repliği şu: Hey!Byakuya! Senin rakibin daha güçlü görünüyor. Rakipleri değişelim! :D

Gayet güzel :) Ben hala bir ev evden büyük ağaç dağların arasından gelen bir ırmak ve ırmağın yanına 62'den tavşan yapıyorum :D

Merhaba cicişler. :D Topu topu iki tane çizdiğim resim var. Baktım herkes yaptığını koyuyor, dedim ki: "Hep güzel çizimler mi eklenecek ? Çaylaklar da koysun iyilerin farkı belli olsun. :P " Bunu düş

Valla songenacığım hiç içimden uğraşmak gelmiyor ki. :D Benim karakterim böyle hiçbir işi tam yapmam. Tembellik kanımda dolaşıp duruyor. :D Ama annem güzel çizer işte miras mı bırakmış anlamadım, Allah vergisi yeteneğimle ilk çizişte o ilk resmi oluşturdum. B)

Bkz: İlk mesaj ile son mesaj arasındaki çelişki. :D

Egom tavan yaptı birden. :D Ama hala kötü olduğumu biliyorum. :D Songenacığım ne ya ismini bilmiyorsan songena falan de hay allahım. :D

Amygirl seviyorum seni ya. :D Akşam akşam eğlendim. :D 62den tavşanı ben de yapıyorum ya. :D

eheh xD

kardeşim de resim konusunda öyle xD

gerçi ben "emeksiz yemek mi olur diye atasözü bile var" deyip resim çizdirerek kardeşine işkence eden tek ablayım ve uyumadan önce resim çizince kabus görme olasılığı da olabilir ama kötü mü oldu yani bildiğim her şeyi öğrettiğim için benim yaşıma gelince benden iyi çizicek xD

yine de annenden kalan miras sayesinde ve biraz kendini zorlayıp az da olsa uğraşsan harika çizersin =)

belki de spoilerdekiler seni resim çizmeden biraz soğutmuştur ama neyse... xD

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.