Jump to content

Bleach uzun diye.

CpTTkunKnA

Önerilen İletiler

O kadar hızlı bitirseydim de kendime sinir olurdum canım animeyi iki dakkada harcadım diye:D

he bende çok hızlı gittim tatile çıkcam die son yayınlanmış bölümü izledim bi garip geldi öyle hızlı hızlı izlemekten mal oldum yagün de 30 bölümde çok tatile çıkmasam günde 10 bölüm belki 7 o civarlarda izlerdim tatilde internet yoktu internet kafelerin internetiyle bişey izlenmiyor zaten bölüm dolana kadar 1 saat geçiyor :D o yüzden öyle erken bitirdim ayrıca artık fillerlardan olayı o canım animelere a-z ye bütün küfürleri saydırıyorum böyle fillerlar devam edecekse daha  çok harcıcam bleachi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 35
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

he bende çok hızlı gittim tatile çıkcam die son yayınlanmış bölümü izledim bi garip geldi öyle hızlı hızlı izlemekten mal oldum yagün de 30 bölümde çok tatile çıkmasam günde 10 bölüm belki 7 o civarlarda izlerdim tatilde internet yoktu internet kafelerin internetiyle bişey izlenmiyor zaten bölüm dolana kadar 1 saat geçiyor :D o yüzden öyle erken bitirdim ayrıca artık fillerlardan olayı o canım animelere a-z ye bütün küfürleri saydırıyorum böyle fillerlar devam edecekse daha  çok harcıcam bleachi

Filler konusunda saçma bölümler olmasa iyi mesela bütün kaptanların kendiyle dövüşmesi iyiydi ama şu nozomi kon ve kageroza olayı başlı başına bir sorun :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende bir fobi vardı. Özellikle bleach, one piece ve Naruto gibi animeleri izlemeden önce gözüm korkmuştu. Eğer izlemeye başlarsam kaç gün evden dışarı çıkamıyacağım :) veya ne yapıcam izle izle bitmez :o. Ya okulu asarsam  :o vb. gibi korkular:D

2 yıl önce ben 50.bölümü geçen anime izlemem diyodum naruto one piece fln izlemem diyordum..Şimdiye bakcak olursak haftalık olarak bleach ve narutoyu bekliyorum..Fobiyi fazlasıyla atlatmışım galiba ;D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

şimdi izleyecek pek birşey yok onları izledikten sonra insan diyor geçmişe gitsemde bi daha izlesem:D Aynı şeyleri tekrar yapmak pek hoşuma gitmiyor.Biraz sabırsızımdır biriktirip öyle izliyorum mesela 3 ay izlemem birikir 1 gecede 3 ayki bölümleri izlerim. Fobi kalmadı yani artık izlicek bişeyler bulayım diye dua ediyorum  :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ya bu fillerda doğru düzgün bi dövüş olmadıki hepsi 2 dakikada btiyo yani çok zevk alamadık dövüşlerden

Evet ya aizenin sahte karakura şehrini bastğındaki gibi ayrı ayrı ama uzun gösterseler bu filler normal hikaye kadar güzel olurdu.Bir o dövüşe bir bu dövüşe başım döndü urahara vs uraharayı 3 bölüm yapsalar sıkılmadan izlerim :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Bence Bleach'in gayet sağlam fillerları da var yani. Olabildiğince atlamadan izle derim.

Ben başladığımda 200 lerdeydi henüz, tam olarak hatırlamıyorum ama bi kaç haftada yetişmiştim rahatlıkla. Bugüne kadar da tek bi bölümünü de atlamadan izledim. Bişey kaybettiğimi de düşünmüyorum açıkcası. T_T

Ha arada bi "Amma da uzatmışlar kardeşim!" diyorum ama. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence Bleach'in gayet sağlam fillerları da var yani. Olabildiğince atlamadan izle derim.

Ben başladığımda 200 lerdeydi henüz, tam olarak hatırlamıyorum ama bi kaç haftada yetişmiştim rahatlıkla. Bugüne kadar da tek bi bölümünü de atlamadan izledim. Bişey kaybettiğimi de düşünmüyorum açıkcası. T_T

Ha arada bi "Amma da uzatmışlar kardeşim!" diyorum ama. :D

Bende aynı şekilde 1 bölüm bile atlamadan izledim hep çok sıktığı zamanlarda olmuştu ama

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.