Jump to content

AnimeEvi

Sheder

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 70
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

NOT: AnimeEvi belli bir süre zarfında kapatılmıştır, onun yerine blog üzerinden çalışmalarımı sunmaya devam edeceğim. ShederSub Blog Merhabalar! AnimeEvi; -Gelişme ve geliştirme hedefine ulaşma

Garakuta no Machi OVA filmi tamamlandı. Tanıtım Video Adresi

Yaklaşık 5 saat kadar önce eklediğim bölüm siteniz de yayımlanmadı, heyecanımı anlamınızı isterim fansub olarak ilk çalışmam. "Fansub Sİtelerine Verdiğimiz Panelden Kendi Animelerinizi Direk Siteye Ekleyebilirsiniz". Bu imkanı sağlarsanız kimseyi bekletmeden Muvi.ru playerını ekleyebilirim, alternatifleri zamanla siz veya ben çoğaltabiliriz.

"Muvi.ru playeri donabilir, kalitesiz görüntü verebilir vb" gibi sorularınız doğmasın uzun süredir kullandığım ve güvendiğim bir platform.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vereceğim Panelden 3 Alternatif Eklemediğiniz Taktirde Bölüm Otomatik Olarak Kaldırılıyor. Onun İçin Bu Şekilde Bizim Yüklememiz Gerekecek.

Peki o halde ben son bölümleri yine konun altında paylaşacağım, ilginiz için teşekkürler!
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.