Jump to content

AnimeEvi

Sheder

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 70
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

NOT: AnimeEvi belli bir süre zarfında kapatılmıştır, onun yerine blog üzerinden çalışmalarımı sunmaya devam edeceğim. ShederSub Blog Merhabalar! AnimeEvi; -Gelişme ve geliştirme hedefine ulaşma

Garakuta no Machi OVA filmi tamamlandı. Tanıtım Video Adresi

Sakurasou no Pet na Kanojo 1. bölüm tamamlandı.

Sitede 24 bölüm olarak gösterildi, fakat anime 12 bölümden oluşmakta. Ayrıca animenin özet bilgilerini güncellerseniz sevinirim, daha net bir özet hazırladım, diğerinde eksik ve yanlış bilgiler var.

Özet>

Sorata yurtta kedi beslediği için yurttan kovulmuş, kedileri çok sevdiği için onları sokakta bırakamıyor ve onlar içi, her şeye razı, Sakuraosu yurduna gitmeye bile. Sakurasou okul tarafından belirlenmiş sorunlu, tembel, ve huysuz öğrencilerin bulundukları bir nevi yurt. Fakat Sorata, gayet normal olduğu için onun bu yurtta yaşamını sürdürmesi hiç de kolay olmayacak, taki Shiina adında ki kız onlara katılana dek. Sorata bundan sonra günlerini dolu hemde o kadar dolu yaşayacak ki, Sakurasou onun için bir evden farklı olmayacak!

Video Adresi

Forum Adresi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yöneticiler

Sakurasou no Pet na Kanojo 1. bölüm tamamlandı.

Sitede 24 bölüm olarak gösterildi, fakat anime 12 bölümden oluşmakta. Ayrıca animenin özet bilgilerini güncellerseniz sevinirim, daha net bir özet hazırladım, diğerinde eksik ve yanlış bilgiler var.

Özet>

Sorata yurtta kedi beslediği için yurttan kovulmuş, kedileri çok sevdiği için onları sokakta bırakamıyor ve onlar içi, her şeye razı, Sakuraosu yurduna gitmeye bile. Sakurasou okul tarafından belirlenmiş sorunlu, tembel, ve huysuz öğrencilerin bulundukları bir nevi yurt. Fakat Sorata, gayet normal olduğu için onun bu yurtta yaşamını sürdürmesi hiç de kolay olmayacak, taki Shiina adında ki kız onlara katılana dek. Sorata bundan sonra günlerini dolu hemde o kadar dolu yaşayacak ki, Sakurasou onun için bir evden farklı olmayacak!

Video Adresi

Forum Adresi

http://myanimelist.net/anime/13759/Sakurasou_no_Pet_na_Kanojo 24. Bölüm Olarak Gözüküyor.? Yalnış Bilgi Sunulmuş Olabilir. 12. Olarak Değiştiriyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.