Jump to content

AnimeEvi

Sheder

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

NOT: AnimeEvi belli bir süre zarfında kapatılmıştır, onun yerine blog üzerinden çalışmalarımı sunmaya devam edeceğim.

ShederSub Blog

Merhabalar!

AnimeEvi;
-Gelişme ve geliştirme hedefine ulaşmaya çalışan, bazen tek bazen de iki kişiden oluşan bir fansub.
-Yeni serilerden çok yarıda bırakılan serilere el atan bir fansub.
-Takipçilerine kulak veren, isteklerine hizmet koşan bir fansub.
-Madi kazanç amacı gütmeyen, gütmeyecek olan bir fansub.
-"Bakarsın olur" diyebilen bir fansub.

Çalışmalar;

Reunion Riei Sensei-[18+]
Menkui!-[18+ ]
Nagareboshi Lens
Monochrome Factor
Fuujin Monogatari

Sakurasou no Pet na Kanojo

A Channel!

Marimo no Hana

Arata naru Sekai

Space Neko Theater

Garakuta no Machi

Exaella
Patema Inverted: Beginning of the Day

Hen Zemi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 70
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

NOT: AnimeEvi belli bir süre zarfında kapatılmıştır, onun yerine blog üzerinden çalışmalarımı sunmaya devam edeceğim. ShederSub Blog Merhabalar! AnimeEvi; -Gelişme ve geliştirme hedefine ulaşma

Garakuta no Machi OVA filmi tamamlandı. Tanıtım Video Adresi

• Yöneticiler

Peki teşekkür ederim.

Ayrıcı genel izleyici kitlesine uygun bir serimiz de var, şuan ilk bölümü tamamlandı onu da genel siteye ekleyebilirsek.

Usagi Drop Animesi Mevcut Sitenizde O Animede Sitemizde Tamamlanmış Durumda Başka Anime Varsa Gönderirseniz Siteye Eklemesini Yaparız.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yöneticiler

Monochrome Factor 1.Bölüm Tamamlandı.

>Video Adresi

>Forum Adresi

>Tanıtım Adresi

Çevirilerinize Aktif Şekilde Devam Edecekseniz. Fansub Sİtelerine Verdiğimiz Panelden Kendi Animelerinizi Direk Siteye Ekleyebilirsiniz. Yalnız En Az 3 Alternatif Link Olması Gerekmekte. ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Elbetteki de bir sorun çıkmadığı süreçte başladığım işi bitiririm.

Fakat maalesef 3 alternatif veremem, nedeni şuan da kullandığım internetin bana ait olmamasıdır, işsiz güçsüz evde oturmaktan abimlerin internetine kuyruk oldum. Ama şunu söylemeliyim ki Muvi.ru gayet güvenilir ve uzun süre video barındırmakta, özelikle animelere büyük önem vermekte, belli başlı bir süre böyle devam edebilirim, zamanla alternatif de kazandırabiliriz.

Yinede kararı sizindir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yöneticiler

Elbetteki de bir sorun çıkmadığı süreçte başladığım işi bitiririm.

Fakat maalesef 3 alternatif veremem, nedeni şuan da kullandığım internetin bana ait olmamasıdır, işsiz güçsüz evde oturmaktan abimlerin internetine kuyruk oldum. Ama şunu söylemeliyim ki Muvi.ru gayet güvenilir ve uzun süre video barındırmakta, özelikle animelere büyük önem vermekte, belli başlı bir süre böyle devam edebilirim, zamanla alternatif de kazandırabiliriz.

Yinede kararı sizindir.

Anladım Ozaman Çevirilerinizi İndirmemiz İçin Farklı Bir Yere Upload Edebilirseniz. Biz Ve Mod Arkadaşlarımız İndirerek Birden Fazla Sunucuya Upload Edip Siteye Yükleriz. Bu Konudaki Hassasiyetimiz Kullanıcılarımızın Sorunsuz Bir şekilde Animeleri Takip Etmeleridir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.