Jump to content

AnimeEvi

Sheder

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 70
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

NOT: AnimeEvi belli bir süre zarfında kapatılmıştır, onun yerine blog üzerinden çalışmalarımı sunmaya devam edeceğim. ShederSub Blog Merhabalar! AnimeEvi; -Gelişme ve geliştirme hedefine ulaşma

Garakuta no Machi OVA filmi tamamlandı. Tanıtım Video Adresi

• 2 hafta sonra...

Hayal kırıklığı nedeniyle üstüne üstlük evde oturacak zaman bulamadığımdan ötürü, fansub işlerime son veriyorum. Çevirmekten zevk aldığım seriler artık elimde değil o yüzden devam etmenin de bir anlamı yok.

Şuana kadar bizi takip eden ve çalışmalarımı upload eden Halil Karahan arkadaşıma teşekkür ediyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yöneticiler

Hayal kırıklığı nedeniyle üstüne üstlük evde oturacak zaman bulamadığımdan ötürü, fansub işlerime son veriyorum. Çevirmekten zevk aldığım seriler artık elimde değil o yüzden devam etmenin de bir anlamı yok.

Şuana kadar bizi takip eden ve çalışmalarımı upload eden Halil Karahan arkadaşıma teşekkür ediyorum.

Çevirileriniz için biz teşekkür ederiz. Animelerin yarım kalması kötü oldu güzel serilere imza atmıştınız. Umarım tekrar eskisi gibi çevirilerinize devam edebilirsiniz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.