Jump to content

Code: Breaker Geliyor

Misafir Ace Royale

Önerilen İletiler

Misafir AceRoyale

Resmi ekleyen

Türü: TV
Animenin Adı: Code: Breaker
Bölümler: Bilinmiyor
Çıkış Tarihi: Ekim 7, 2012
Türler: Süper-Güç, Aksiyon, Komedi, Okul, Shouneni

Sitemizdeki Seri: http://www.turkanime...ay/Code-Breaker

Konusu:

Sakurakouji Sakura adlı bir kız bir gün otobüse biner ve pencereden dışarı baktığında, insanların alevler içerisinde kaldığını görür ama kendi yaşlarına yakın bir çocuk, hiç yaralanmamıştır.sonraki gün olay yerine geldiğinde, etrafta ne ceset vardı nede olaya dair bir iz, yalnızca minik bir ateş yanmaktadır. Sınıfa ulaştığında ise olay yerinde ki çocukla karşılaşır. Sakura çok geçmeden bu kişinin, hükümete çalışan çok gizli bir organizasyonun bir üyesi olarak bir suikastçı olduğunu, Altıncı Code Breaker, Ogami Rei olduğunu öğrenir.

Haber:

Code: Breaker "Dark Hero" televizyon animesi için resmi web sitesinde bugun yeni tanıtım videosu yayımı başladı. Yeni video "Shisha wa Eien no nemuri o" yani ölülerin ebedi uykusu başlığını taşımaktadır.
Akimine Kamijyō tarafından mangadan animeye uyarlanan serinin cumartesi günü Japonya prömiyeri planlanıyor.
Yasuhiro Irie (Fullmetal Alchemist: Brotherhood) Kinema Citrus stüdyosunda seriyi yönetiyor.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

koyduğunuz bütün videoları izledim yazıları okudum kesinlikle izleyeceğim :) zaten daha önceden de mangasını duymuştum okumayı da planlıyordum böylesi daha iyi olucak :)çizimlerde hoş ama bir sanki erkek çizimleri süper karizma karakterler varda kızlar biraz kötü çizilmiş neyse o kadar da olur ama çok güzel bir anime gibi ama fansubu hangi grup yapıcak ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yöneticiler

koyduğunuz bütün videoları izledim yazıları okudum kesinlikle izleyeceğim :) zaten daha önceden de mangasını duymuştum okumayı da planlıyordum böylesi daha iyi olucak :)çizimlerde hoş ama bir sanki erkek çizimleri süper karizma karakterler varda kızlar biraz kötü çizilmiş neyse o kadar da olur ama çok güzel bir anime gibi ama fansubu hangi grup yapıcak ?

Animetik Fansub Yapacak Sanırım. Daha Kaliteli Fansublarda Bu Animeye El Atabilirler Tabiki Sezonun En İyi Animelerinden Biri Sanırım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.