Jump to content

Çizimlerim (Eski çizimlerden bazıları kaldırıldı ve yenileri eklendi)

Ningen

Önerilen İletiler

Gerçekten güzel olmuşlar ellerine sağlık ^_^

Teşekkürler

Gerçekten güzel olmuş ama yüz hatlarını daha belirgin yapabilirsin.

Teşekküer. Yüz konusunda ilk çizim yapmaya başladığımda sıkıntılar vardı son çizimlere doğru düzeltmeye başladım sanırım. Dikkat etmeye çalışırım.

Vaayy çok güzel bence. Ama yüzlerin bazılarında çalışılması gerekiyor. Ichigo çok iyi olmuş. :D Ellerine sağlık.

Teşekkürler. İchigoyu bakarak çizdim o yüzden sanırım :D

Çizimlerin çok güzel. Devamını merak ettim :)

Teşekkürler. Yakında ekleyeceğim devamını.

Reklam yapma özelliğim tavan yapıcak ama üzüldüm ya Ben de çizimlerime o kadar uğrartığım bir çizimi ekledim ama kimsenin ruhu bile duymadı :(

Forumda fazla online üye yok olanlarda yorum atmak istemiyor sanırım :D Fan Fiction a hikaye yazdım 140 kişi okumuş 1 cevap yok :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 50
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Çizimlerimi paylaşmak istedim. Çizimlerim biraz amatörce forumda gördüğüm bazı arkadaşlara göre. Bilgisayar ortamında çalışıyorum genellikle. Bazı çizimleri bakarak çizdim. Umarım beğenirsiniz.    

Teşekkürler, sharingan kullanırken di sanırsam çizdiğim sahnede     Teşekkürler, daha çok emek harcanmış hissi uyandırıyor sanırsam ondan olsa gerek

Bence güzeller ellerine sağlık devamını da koy. :D

Ben de dahil çoğu kişi ff yazdığı için bazıları gözden kaçıyor.

Bir tavsiyem olucak. :) Ben imzasına kayedip tıklayıp okudum :) sana da tavsiye ederim :)

Bende 1-2 saat önce öyle yaptım :D olacak gibi değil yoksa :)

Yeni çizimler ekledim bunlar ilkler kadar iyi değiller :D İlk çalışmalarımda çoğu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

of bi kaç sekmede forum olunca yanlış konuya yorum yaptım ya :D kusura bakma senin konunu da boşuna işgal ettim :D herkes yorum yapılmadığı için şikayetçi... :(

Edit: BU konuya yapıcağım yorum şu.:D Açıkçası bazen yorum yapmaya üşeniyorum (bir de bazen çok güzel olanlara yorum yapmak istemiyorum rakibiz sonuçta :D of çok kötüyüm :D )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

of bi kaç sekmede forum olunca yanlış konuya yorum yaptım ya :D kusura bakma senin konunu da boşuna işgal ettim :D herkes yorum yapılmadığı için şikayetçi... :(

Edit: BU konuya yapıcağım yorum şu. :D Açıkçası bazen yorum yapmaya üşeniyorum (bir de bazen çok güzel olanlara yorum yapmak istemiyorum rakibiz sonuçta :D of çok kötüyüm :D )

Sorun değil :D Herkes yorum yapsa ne güzel olur. Yarışmayı geçtim artık sürekli yeni konu açıyorlar bizim konular gidiyor. Kimse okumuyor yazdığımız şeyi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

ellerine sağlık güzel olmuş ama tatlıyı beğenmedim yorumum bu kadar

Teşekkürler. Tatlı olayına anlam veremedim ama :D

Çok hoşlar hatta photoshopta düzenlediklerin :P

Teşekkür ederim. :)

güzel çalışmalar devamını bekleriz.

Teşekkürler :D üniversite sınavları dolayısıyla ara verdim ama yeni bir kaç çizimim var onları ekleyeceğim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.